Програма «Безкоштовна діагностика» може не запрацювати з 1 липня

Програма «Безкоштовна діагностика» можливо не вступить у дію з 1 липня 2019 року. Про це повідомив голова Національної служби здоров’я України Олег Петренко.

– Ми б дуже хотіли, щоб із 1 липня це запрацювало, але в мене наразі немає впевненості, що це станеться. Є багато різних аспектів, зокрема технічних, щодо запуску електронного напряму. Досвід роботи з електронним адмініструванням показав нам, що зробити це до 1 липня буде практично неможливо… Ми наразі ухвалюємо рішення про те, що це буде відстрочено – на місяць або на два, я зараз не можу сказати, – зазначив Петренко.

За його словами, амбулаторна медична допомога буде частиною медичних гарантій. Також він зауважив, що поки що невідомо, чи надаватимуть безкоштовно послуги за електронним направленням приватні медичні заклади.

У січні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомляв, що програма «Безкоштовна діагностика», яка передбачає безоплатні послуги з медичного діагностування, стартує 1 липня 2019 року. Він стверджував, що програма покриватиме 54 види досліджень.

У бюджеті на 2019 рік передбачено 2 мільярди гривень на фінансування пілотного проекту з безкоштовної діагностики.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

А хто ж такі строки встановлював, не потягли))

2019-05-15
Уляна
Відповіcти
0

Це, типу, не всі розібралися з технікою чи як?

2019-05-15
Валентина Іванівна
Відповіcти
0

Я хочу безкоштовну діангностику і хтось казав,шо вона вже дії.

2019-05-15
Даша
Відповіcти
0

Та особо й не вірили,що це так швидко запуститься.

2019-05-15
Оля
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: