Проект “Відзнаки імені Героїв Небесної Сотні” зібрав вже більше 100 000 грн

Гроші збирають на фінансування проектів української молоді в галузях, у яких працювали чи мріяли працювати загиблі майданівці.

Відзнака

Відзнака

Уже 102 000 грн замість запланованих 100 000 грн зібрали на реалізацію великого проекту «Відзнаки імені Героїв Небесної Сотні», реалізацією якого керує полтавка Ольга Климко. До кінця акції зі збору коштів залишилося ще 16 днів.

Про старт ініціативи оголосили на краундфандінговій платформі «Спільнокошт». За словами авторів ідеї – ГО «Родина Героїв «Небесної Сотні», гроші мають піти на стипендії для української молоді, яка реалізує проекти у галузях, що були важливими для загиблих під час Революції Гідності. У 2017 за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» було втілено проекти Відзнак на честь Героїв – Назарія Войтовича, Дмитра Максимова, Богдана Сольчаника. Цього року хочуть запровадити вже п’ять відзнак: ім. Сергія Нігояна, Сергія Кемського, Сергія Байдовського, Юрія Вербицького та Олександра Капіноса. До ініціативи знову готовий долучитися МФ «Відродження»: пообіцяли додати ще 100 000, якщо необхідна сума буде зібрана. Як бачимо, ініціаторам це вдалося.

Утім, збір не припиняють. За словами авторів проекту, якщо ресурсів надійде більше, ніж обумовлено, то, за рішенням Ради громадської організації, їх спрямують на впровадження наступних Відзнак. Так само буде, якщо до проекту приєднаються партнери і візьмуть на себе всі питання впровадження певної Відзнаки, як зробила ГО «Кембриджська спільнота України» та інші співорганізатори стосовно стипендії ім. Богдана Сольчаника.

Крім того, запровадження відзнак – далеко не єдиний напрямок, за яким працюють у ГО:

«Ми плануємо дії, що допоможуть запровадити Відзнаки, а також будуть підтримувати діяльність, яка вже започаткована організацією, аби привертати увагу до викликів, з якими стикається наше суспільство після Революції Гідності. Уже кілька років ми знаходимося всередині процесів розслідувань та судових процесів, а також створюємо записи спільно з Інститутом Національної Пам’яті, аби зберегти справжню інформацію, щоб запобігти маніпуляціям у майбутньому. Ми мріємо створити фільм «Характери Гідності» до 5-ї річниці Майдану, запросивши до участі тих, хто навічно зафільмував наш Майдан – творчу групу Вавілон-13.»

Нагадаємо, що на Полтавщині хочуть запровадити обласну стипендію імені Героя Небесної Сотні, кременчужанина Ігоря Сердюка. Її проект розробили і погодили з ГО «Герої родин «Небесної Сотні». Вручати стипендію планують учням професійно-технічних закладів, закладів середньої освіти, студентам і молодим ученим області. Орієнтовно на 30 стипендій потрібно буде 918 тис. грн. на рік.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: