Проблема виділення земельних ділянок для бійців АТО досі не вирішена

0

3 лютого в приміщенні Полтавської ОДА відбулася нарада з питань забезпечення земельних ділянок для учасників бойових дій. До участі у засіданні долучилися голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко та учасники бойових дій.

2016-02-03 11.45.12-min

На початку наради Валерій Головко вислухав всі претензії. Він зауважив, що потрібно, щоб саме учасники АТО за законом мали безперешкодне право на отримання земельних ділянок.

– Ми маємо дійти до того висновку, щоб саме учасники АТО за законом мали право на отримання земельних ділянок. Ви розумієте, що категорія людей, які сьогодні захищають нашу країну має пріоритет на отримання земель. Я хотів би, щоб їм було комфортно, – розповів Валерій Головко.

Одним із присутніх був Володимир Соломін – бієць батальйону “Азов”, який у 2014 році отримав поранення та наразі проходить курс лікування. Він зазначив, що кожного разу він отримував відмову на отримання земельних ділянок. Розповідає, що розглядати заяву мають десять днів, про що, доречі, працівники й не здогадувалися, адже розглядали цілий місяць. Якщо й отримував дозвіл, то, каже, розміри земельних ділянок не відповідав заданим.

– Я так розумію це вже остання крапля. Просто дістала ця ситуація, коли в відкриту обманюють. Замість того, щоб дати дозвіл, всім відмовляють за смішних причин. І в. о. начальника сидить і в відкриту обманює. Каже: “Вам же дали дозвіл”. Так, дали, тільки на цих шматках і половини землі немає. У будь-якому підрозділі, байдуже цивільний це підрозділ, військовий підрозділ – все залежить від командира. Тобто якщо командир роти чимось не займається, то така ж дисципліна і бойова підготовка буде і в роті. Те ж саме і тут, як займається справами губернатор, те ж саме буде в області. Це саме так. Тому так завжди. Вони кажуть одне, а насправді роблять зовсім інше, – розповідає Володимир Соломін.

В результаті наради Валерій Головко наголосив на тому, щоб до кінця цього місяця проблема була вирішена. І з наступного понеділка буде перша виїзна нарада по Полтавському регіону.

Катерина Шевелєва

Коментувати

23 березня 2018
22 березня 2018