Про зміни клімату – мовою мистецтва

Говорити про зміни клімату в «Еколтаві» запросили молодих музикантів, поетів з Poltava Poem та кліматичних активістів.

ТУПІК

ТУПІК

ТУПІК – тусовка українських поетів та кліматичних активістів від «Еколтави» – об’єднала екологів, молодих музикантів, поетів та інших митців. Поки на великому екрані показували наслідки глобальних кліматичних змін: лісові пожежі, сходження селей, затоплені затяжними дощами міста – гостям заходу читали вірші про кохання та співали популярні пісні.

– Таким чином сподіваємося зацікавити молодь, – каже активістка «Еколтави» Марина Цигрик. – Можливо, багатьом нашим ровесникам тема екології не здається дуже цікавою або актуальною. Але це помилкове враження. За допомогою таких нестандартних заходів сподіваємося розказати про екологічні проблеми і шляхи їх вирішення більшій кількості людей і, звісно, розширити коло однодумців та активістів.

Це – не єдиний із запланованих заходів на кліматичну тематику. Активісти хочуть також провести презентацію для чиновників мерії та провести великий День дій у травні. Сподіваються упродовж нього реалізувати якийсь дійсно масштабний проект. Можливо, він буде пов’язаний з ревіталізацією якогось об’єкту.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: