Про податкову знижку за витратами на здобуття другої вищої освіти

0

Для компенсації вартості вищої освіти платник податку має право включити такі витрати до податкової знижки з урахуванням обмежень, встановлених пп. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу.

Про податкову знижку за витратами на здобуття другої вищої освіти

Про податкову знижку за витратами на здобуття другої вищої освіти

Відповідно до вищезазначеної ст. Податкового кодексу платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуван­ням положень п. 164.6 ст. 164 цього Кодек­су, фактично здійснені ним протягом звіт­ного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати.

Така сума за 2016 рік не може перевищувати розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн., у розрахунку на кожну особу, яка навчається, за кожний повний або неповний місяць навчання протягом звітного подат­кового року (у 2016 році – 1930 грн.).

За матеріалами ГУ ДФС у Полтавській області

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018