Переможниця конкурсу краси: “Якщо я взялася за щось, то доведу справу до кінця”

9 березня в приміщенні концертної зали Полтавського міського Будинку культури відбувся щорічний міський конкурс дівочої вроди і талантів «Наталка Полтавка-2016. За звання кращої змагалися сім конкурсанток. Цьогоріч перемогла Анжеліка Селіванова – студентка 2-го курсу факультету філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

Дівчина розповіла “Трибуні” про шлях до перемоги та свої враження від конкурсу.

Скриншот 2016-03-11 16.05.43

К.Ш.: Розкажи, будь ласка, про свої вподобання – чим ти займаєшся у вільний час та як це тобі допомогло у підготовці до конкурсу?

А.С.: З дитинства я займаюся танцями, тому і на конкурсі представила це як свій талант. Я присвячую цьому дуже багато часу, іноді навіть буває так, що його не вистачає на навчання, бо я дуже люблю своє захоплення. Ще я дуже люблю читати книги та дивитися фільми. Також я викладаю танці дітям. Ще я люблю подорожувати.Я дуже хотіла поїхати в інші міста, але через конкурс на вихідних перед 8 березня я не змогла трішки відпочити і тому я залишилася у Полтаві. Я дуже плідно працювала, щоб гідно себе показати у конкурсі.

К.Ш.: В якому стилі ти танцювала на конкурсі та скільки років ти займаєшся танцями?

А.С.:Танцюю я з шести років. Спочатку я займалася народними танцями. Займалася в дитячій хореографійчній студії “Каприз”, потім перейшла у народний ансамбль танцю “Світанок”, а потім у мене була перерва, коли потрібно було вступати до університету та я просто не могла присвячувати час танцям. Через два роки зрозуміла, що жити без цього не можу взагалі. І я знову почала танцювати. Але уже у студії танцю «Skyline».

В конкурсному номері ми спочатку танцювали контемп, а потім він перейшов у хіп-хоп, вог та джаз-фанк. Я танцювала з дівчатами, які займаються разом зі мною. Ми спочатку зтанцювали маленький кусочок контемпу, де я показала свою ніжність, тому що я втілювала образ природи, а потім, щоб глядячі не сумували, ми вийшли з хіп-хопом. Адже природа буває різна, тому ми й вирішили, що буде доречно зробити контраст – перейти з ніжного образу в запальний.

Скриншот 2016-03-11 16.00.08

К.Ш.: Я знаю, що ти викладаєш дітям танці. Чи допомагали вони тобі у підготовці?

А.С.: Діти, яких я навчаю, також брали участь у номері.В конкурсі був епізод “Візитка”, де я розповідала вірш, а дітки потім танцювали. Вірш був про природу, про те, що люди не дбАють про неї. Потім вийшли мої маленькі учні, була жива музика, і вони зтанцювали.Їм так сподобалось. Я зрозуміла, що в їніх очах я дійсно найкраща.

К.Ш.: Чому ти вирішила взяти участь у конкурсі? Звідки ти про нього дізналася?

А.С.:Моя знайома запропонувала мені взяти участь у конкурсі. Я довго думала, тому що У мене немає багато часу, адже я навчаюся та працюю. Коли подруга мені запропонувала, я дуже довго думала, а потім вона мені зателефонувала та сказала, що я зареєстрована на прослуховування. Ну добре, подумала тоді я. Це була спонтанна ідея. Я завжди хотіла взяти участь у якомусь конкурсі, але завжди складалися якість обставини, що заважали мені. Але ось так виЙшлО. Я думаю – це доля, напевно, що так спонтанно вирішила. На прослуховуванні мені сказали, що якщо я пройду, то мені зателефонують. Я дуже хвилювалася, адже думала, що мене не візьмуть. Через тиждень мені прийшло повідомлення: “Ми Вас чекаємо на репетиції”. Я не шкодую, що взяла участь, адже відчула дуже багато емоцій, навіть після закінчення конкурсу, я просто сиджу і мені дівчата кажуть: “Анжела, чому ти посміхаєшся?” А все тому, що я щаслива. Адже це було так незабутньо. Та мить, коли тобі вручають корону, грамоту і нагороджуть, кажуть, що перше місце – ти розумієш, наскільки важливо бути сміливою і погодитися на такий конкурс.

Скриншот 2016-03-11 18.17.28

К.Ш.: Як відреагували твої рідні та друзі, коли ти повідомила їм про своє рішення?

А.С.: Спочатку я нікому про це не казала, потім я повідомила про це мамі. Вона мені сказала: “Ти ж розумієш, що конкурси краси вони завжди нечесні”. Але я вірила в те, що все чесно, адже моя знайома виграла в ньому. Мама сказала, щоб я не засмучувалася, якщо не виграю. Взагалі рідні зреагували дуже позитивно. Вони завжди мене підтримують. Мої друзі теж дуже позитивно зреагували. Навіть після концерту, коли вони до мене підходили, вони вже не розмовляли, тому що вони дуже сильно за мене вболівали.

К.Ш.: Що було для тебе найскладнішим у підготовці до конкурсу?

А.С.: Я знаю, що якщо я вирішила брати участь, то повинна до кінця все зробити та підготувати. Насправді я зовсім не хвилювалася. Я знала, що все буде добре. А хвилювання – це наш ворог.

К.Ш.: А що тобі найбільше сподобалося?

А.С.: Найбільше сподобалася, звичайно ж, атмосфера конкурсу, тому що вона була дружньою, приємною та чарівною. Така атмосфера чудова, коли ти дуже довго чекаєш на цей концерт і він так швидко минає. Ми хотіли, щоб цей конкурс повторився. Я говорила: “Я б ще раз станцювала, ще раз вірш би розповіла”, хоча до цього думала, що розповім його та більше не захочу виходити на сцену. А тепер, після конкурсу я вже не боюся і з задоволенням ще раз вийшла б на сцену та показала б свої таланти.

Скриншот 2016-03-11 16.06.13

К.Ш.: Я бачу, що конкурс тебе дуже надихнув. Можливо, в тебе є подальші плани?

А.С.: В плані конкурсів краси подальших планів немає. Я виграла цей конкурс і мені цього досить. В плані свого життя, звичайно є плани. Потрібно розвиватися, дивитися у своє майбутнє. Але я живу одним днем, тому я ніколи не знаю, що в мене станеться. Я не очікую чогось від себе. Наприклад, я викладаю англійську для дітей. Це теж було для мене несподіванкою, мені запропонували та я згодилася. Досі не шкодую про це.

К. Ш.: Що ти відчула, коли зрозуміла, що ти – на першому місці?

А.С.: Спочатку нас було троє дівчат, які претендували на корону. Назвали третє місце – не я. Друге назвали – також не я. І мене ще не назвали, а я вже розумю, що я перша – я посміхаюся і в мене вже купа емоцій, які у цей момент просто зашкалювали. Коли назвали моє ім’я, потім мені одягали корону, і тільки тоді мене оточила купа людей, вони всі вітали, обіймали. Це було прекрасно.

К.Ш.: Що ти можеш порадити майбутнім учасницям конкурсу?

А.С.: Я хочу порадити їм бути сміливішими, ніколи не боятися, бути загадковими та чарівними і ніколи не хвилюватися. Також хочу побажати їм більше віри в себе, адже кожна дівчина є по-своєму чудовою, красивою та в чомусь унікальною.

Розмовляла Катерина Шевелєва

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: