Призупинення навчального процесу в освітніх закладах Полтави продовжили (ОНОВЛЕНО)

2

З метою економії енергоресурсів, призупинення навчального процесу в освітніх закладах міста буде продовжене до 6 березня включно.

Призупинення навчального процесу в освітніх закладах Полтави продовжили

Призупинення навчального процесу в освітніх закладах Полтави продовжили

Про це йдеться на сайті Полтавської міської ради.

Нагадаємо, у зв’язку з несприятливими погодними умовами, у навчальних закладах Полтави призупинено навчання на 2 дні – 2 та 3 березня.

Відтепер призупинення навчального процесу стосується не тільки шкіл, а й дошкільних та вищих навчальних закладів. Про це заявляв Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик.

Фахівці зазначають, що зменшення тиску газу полтавці в своїх домівках практично не помітять.

Пізніше на сайті Полтавської міської ради оприлюднили інформацію про те, що заняття у закладах загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у Полтаві призупинено до 7-го березня (включно).

У зв’язку з ускладненням погодних умов, з метою збереження життя і здоров’я учнів та вихованців, на виконання рішення екстреного засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, з 5 по 7 березня (3 календарні дні) тимчасово призупинено навчання у закладах загальної середньої освіти. З 3 по 7 березня (5 календарних днів) призупинено навчання у закладах позашкільної та професійно-технічної освіти м. Полтава. Відповідний наказ підписала сьогодні, 2 березня, начальник управління освіти міськвиконкому Леся Марталішвілі“, – йдеться у повідомленні.

Коментувати

2 Коментарів
Олександр
• 07:45 | 03 березня 2018

Запропоновано зменшити на 1°С ,щоб допомогти вирівняти тиск у ГТС. Але це ж міська рада Полтави. Це ж ,щоб не платити зп вчителям. Питання: ви за Україну чи за рашу?

Відповіcти
Марія Куцина
• 08:57 | 03 березня 2018

Відповідно до наказу, усім працівникам навчальних закладів буде збережено 100-відсоткову оплату праці під час вимушеного призупинення занять.

16 березня 2018