Призупинення навчального процесу в освітніх закладах Полтави продовжили (ОНОВЛЕНО)

2

З метою економії енергоресурсів, призупинення навчального процесу в освітніх закладах міста буде продовжене до 6 березня включно.

Призупинення навчального процесу в освітніх закладах Полтави продовжили

Призупинення навчального процесу в освітніх закладах Полтави продовжили

Про це йдеться на сайті Полтавської міської ради.

Нагадаємо, у зв’язку з несприятливими погодними умовами, у навчальних закладах Полтави призупинено навчання на 2 дні – 2 та 3 березня.

Відтепер призупинення навчального процесу стосується не тільки шкіл, а й дошкільних та вищих навчальних закладів. Про це заявляв Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик.

Фахівці зазначають, що зменшення тиску газу полтавці в своїх домівках практично не помітять.

Пізніше на сайті Полтавської міської ради оприлюднили інформацію про те, що заняття у закладах загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у Полтаві призупинено до 7-го березня (включно).

У зв’язку з ускладненням погодних умов, з метою збереження життя і здоров’я учнів та вихованців, на виконання рішення екстреного засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, з 5 по 7 березня (3 календарні дні) тимчасово призупинено навчання у закладах загальної середньої освіти. З 3 по 7 березня (5 календарних днів) призупинено навчання у закладах позашкільної та професійно-технічної освіти м. Полтава. Відповідний наказ підписала сьогодні, 2 березня, начальник управління освіти міськвиконкому Леся Марталішвілі“, – йдеться у повідомленні.

14 серпня 2018
13 серпня 2018