«ПриватБанк» запускає послугу онлайн-обміну валют

2

«ПриватБанк» запускає послугу онлайн-обміну валют у додатку «Приват-24» та всіх терміналах самообслуговування банку з 00:01 7 лютого 2019 року.

"ПриватБанк" запускає послугу онлайн-обміну валют

«ПриватБанк» запускає послугу онлайн-обміну валют

Про це повідомила голова прес-служби банку Інна Музичук на своїй сторінці у Facebook.

Така можливість з’явилася через те, що завтра у силу вступає Закон «Про валюту і валютні операції», згідно яким НБУ здійснить понад 20 валютних послаблень.

Послуга буде доступна через інтернет-банк «Приват-24», мобільний додаток «Privat-24», сервіс обміну валют у терміналах самообслуговування.

«У Приват-24 та мобільному банку перезапуск сервісу онлайн-обміну валют дозволить миттєво купувати та продавати долари США та євро для зарахування на валютні картки або депозити з банківських карток у гривні (у межах встановленого НБУ ліміту до 150 тис. грн на добу). Якщо в клієнта немає валютної картки, інтернет-картку в доларах або євро можна оформити безкоштовно прямо в «Приват-24» за кілька секунд«, – зазначили у прес-службі.


У терміналі самообслуговування потрібно буде вибрати послугу «Обмін валют» у меню термінала «Банківські послуги», внести готівкову валюту та визначити картку, на яку буде перераховано гривні.

15 февраля 2019
14 февраля 2019
13 февраля 2019