Приватбанк пройшов стрес-тестування

1

У 2015 році Приватбанк пройшов стрес-тестування та виконав всі необхідні умови для подальшої роботи. Банк погодив з НБУ план рекапіталізації, який розрахований на три роки, і активно працює над його реалізацією.

pb

Про це повідомили у прес-службі Національного банку України:

— Приватбанк погодив з Національним банком план рекапіталізації, який розрахований на три роки, і активно працює над його реалізацією. Це комплексна програма, яка включає реструктуризацію кредитів, наданих НБУ, покращення якості кредитного портфеля, в тому числі і за рахунок прийняття додаткового забезпечення за кредитами, збільшення капіталу банку як за рахунок додаткових внесків акціонерів, так і за рахунок конвертації субординованого боргу в капітал 1 рівня, приведення пруденційних показників банку до нормативного значення.

У повідомленні також зазначено, що Приватбанк є одним із трьох системно важливих для фінансової системи і найбільшим ощадним банком країни. Він обслуговує значну кількість пенсіонерів, великий, малий і середній бізнес, зарплатні проекти, успішно розвиває платіжні системи і є провідним інноваційним банком.

Також у Національному банку України додають, що їх установа здійснює постійний моніторинг діяльності банку в цілому та контроль за виконанням програми рекапіталізації зокрема. Стан ліквідності банку задовільний, на сьогодні Приватбанк має найбільший по системі залишок коштів у касах і банкоматах – близько 9 млрд гривень, на коррахунку — близько 2,3 млрд гривень.

26 марта 2019
25 марта 2019
24 марта 2019