При відборі полтавських контрактників не допустять корупції

0

16 лютого відбулася розширена нарада з приводу кампанії щодо переходу на контрактну армію. Нараду провели голова ОДА Валерій Головко та голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. На засіданні були присутні голови райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення та керівники усіх військкоматів області.

DSC_0326

На Полтавщині стартує кампанія щодо переходу на контрактну армію. Тимчасово виконуючий обов’язки обласного комісара Сергій Манжос повідомив, що у 2016 році змінилось фінансування контрактників та правила прийому на контрактну службу. Пан Манжос розповів, що мінімальна зарплата контрактника першого року служби становить 7 тисяч гривень. Також передбачено повний соцпакет, матеріальне та інше забезпечення.

Відбір до професійного війська буде таким же серйозним, як відбір до нацполіції. Бажаючі служити за контрактом пройдуть три етапи відбору. Перший — на рівні районного військкомату, де чоловіки мають пройти медогляд та професійно-психологічне тестування. Другий етап — це проходження медогляду та тестування на рівні обласного військкомату. І третій — у навчальному центрі. Лише у разі успішного проходження усіх трьох етапів буде можливе підписання контракту для прийому на службу.

Після підписання контракту військовослужбовець проходить підготовку у навчальному центрі. По завершенні навчання — подальша ротація до відповідної військової частини, — додав Сергій Манжос. — Три рівні відбору запровадили, щоб відсіяти тих, хто має судимість та проблеми з алкоголем і наркотичними засобами.

????????????????????????????????????

Валерій Головко повідомив, що сподівається на те, що  контракт підпишуть учасники нинішні та демобілізовані учасники АТО. Він зауважив, що  для тих військовослужбовців,  які перебувають  на обліку в службі зайнятості Полтавщини, а їх 1200 осіб, це реальний шанс працевлаштуватися.

Голова ОДА розпорядився, щоб до кінця тижня працівники військкоматів відпрацювали план контрактної кампанії, а саме облаштували місця для роботи з майбутніми контрактниками та здійснили набір  персоналу.  Працівники СБУ прослідкують за тим, щоб відбір на контрактну службу в армії пройшов без «корупційної складової». Заплановано, що  на Полтавщині за перше півріччя 2016 року наберуть 674 контрактників.

Юлія Злепко

Коментувати

23 березня 2018
22 березня 2018