Президент вимагає закону про Антикорупційний суд і скасування декларацій для активістів

0

Президент Петро Порошенко наполягає на ухваленні парламентом законів про Антикорупційний суд, щодо скасування вимоги е-декларування доходів громадськими активістами та про децентралізацію у сфері земельних відносин, передає “Укрінформ“.

Петро Порошенко. Фото: http://www.president.gov.ua/

Петро Порошенко. Фото: http://www.president.gov.ua/

– Президент наполягає і просить парламент підтримати позицію Президента стосовно законопроектів № 6674 та № 6675 щодо електронного декларування, де виключається обов’язок подавати е-декларації громадськими активістами, фізичними особами, які отримують кошти, майно в рамках реалізації в Україні програм технічної та іншої допомоги, – заявила представник Президента у ВР Ірина Луценко.

Вона також додала, що Порошенко просить ВР найближчим часом включити до порядку денного і “грунтовно” розглянути закон про Антикорупційний суд.

Нагадаємо, 8-го липня 2017-го року Петро Порошенко запропонував скасувати е-декларації для антикорупційників, подавши на розгляд Верховної Ради України проекти законів “Про внесення змін до Податкового кодексу” та “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення відкритості для суспільства інформації про фінансування діяльності громадських об’єднань та використання міжнародної технічної допомоги”.

Крім цього, у грудні 2017-го року Глава держави визначив документ про Антикорупційний суд як невідкладний.

18 липня 2018
17 липня 2018