Президент підписав угоди про порядок міжнародних поштових зв’язків

Президент України Петро Порошенко підписав указ №316 «Про затвердження Всесвітньої поштової конвенції, загального регламенту Всесвітнього поштового союзу, заключного протоколу Всесвітньої поштової конвенції, угоди про поштові платіжні послуги».

Петро Порошенко. Фото: http://www.president.gov.ua

Петро Порошенко. Фото: http://www.president.gov.ua

Про це йдеться в повідомленні на сайті Глави держави, передає Zaxid.net.

Відповідний указ від 10 жовтня 2017 року оприлюднений на сайті Президента у вівторок. Міжнародні угоди були підписані від імені України 11 жовтня 2012 у Досі (Катар).

Довідково: Всесвітній поштовий союз (ВПС) (Universal Postal Union) є спеціалізованою установою ООН із штаб-квартирою у Берні, Швейцарія. Її членами є 191 країна світу. Метою його діяльності є організація та поліпшення поштової служби в усьому світі та забезпечення міжнародного співробітництва в цій сфері. Головними принципами діяльності союзу є формування єдиної поштової території, уніфікація поштових тарифів та одиниць ваги, забезпечення свободи транзиту, врегулювання суперечок шляхом арбітражу, а також сприяння розвитку міжнародних поштових послуг та поштова технічна допомога країнам-членам ВПС.

ВПС об’єднує країни-члени в єдину поштову територію з фіксованими міжнародними поштовими тарифами. Кожен його член погоджується передавати пошту інших країн найкращими з доступних засобів. Україна є також членом Всесвітнього поштового союзу з 1994 року.

Нагадаємо, днями Петро Порошенко підписав Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: