Презентувати «ДемАльянс» до Полтави приїдуть троє народних депутатів

Трибуна
2017-02-24

28 лютого у Полтаві відбудеться Презентація регіонального майданчика партії «ДемАльянс» у Полтаві. Прес-конференція розпочнеться о 12:00 у конференц-залі Бізнес-центру «Сучасний дім» (м. Полтава, вул. Котляревського, 22-Б, 6 поверх).

Опісля зустрічі із медіа, Сергій Лещенко та Світлана Заліщук прочитають полтавцям лекцію «Шлях від журналіста до топ-політика», на якій розкажуть ще й про антикорупцію та євроінтеграцію.

Презентувати «ДемАльянс» до Полтави приїде три народних депутати

Презентувати «ДемАльянс» до Полтави приїде три народних депутати

У ході заходу ви дізнаєтеся про новий осередок політичної партії «ДемАльянс», що існує для людей, які хочуть зробити Україну багатою, демократичною, європейською країною, про принципи, ідеологію та плани політсили, а також про напрямки роботи в Полтаві та області.

Спікери:

  1. Вікторія Пташник, співглова партії «ДемАльянс», народний депутат України
  2. Сергій Лещенко, народний депутат України
  3. Світлана Заліщук, народний депутат України
  4. Василь Гацько, політик, співголова партії «Демократичний Альянс»
  5. Артем Романюков, член правління партії «Демократичний Альянс»
  6. Олександр Кобрись, голова Полтавської обласної організації партії «Демократичний Альянс»

Довідка:

Команда Демократичного альянсу розпочала свій шлях у політику з громадської діяльності з 1996 року.

У 2010 році активістами всеукраїнської молодіжної громадської організації “Демократичний Альянс” прийнято рішення про створення політичної партії.

8 серпня 2010 року в столиці України відбувся Установчий З’їзд політичної партії «Демократичний Альянс». 7 вересня 2011 року партія була офіційно зареєстрована Міністерством юстиції України.

З часу свого заснування Демократичний Альянс пройшов складний і тривалий шлях становлення та розвитку. Зупиняючи свавілля влади, корупцію, безвідповідальність чиновників, навчаючи громадян боротись за свої права, ДемАльянс здобуває все більше прихильників, формує дієву, відповідальну, ціннісну команду, що продовжує чисельно і професійно зростати.

Сьогодні команду ДемАльянсу складають люди, які працюють в чотирьох об’єднаннях: політична партія ДемАльянс (Демократичний Альянс), всеукраїнська молодіжна громадська організація “Молодь ДемАльянсу”, громадська організація «ДемАльянс Жінок» та громадська організація «ДемАльянс Допомога«.

Одним з ключових етапів становлення партії є її активна боротьба під час подій на Майдані, яка почалася першими походами ДемАльянсу та арештом її активістів під Межигір’ям Януковича ще у 2013 році.

Команда політичної партії Демократичний Альянс структурована за регіональним принципом, з осередками обласного, міського і нижчих рівнів, та за ієрархічним принципом, де у відповідній послідовності рішення приймають З’їзд, Політична Рада, Правління партії та Бюро місцевих партійних організацій.

Кожен хто поділяє цінності партії приєднатись до команди волонтерів ДемАльянсу абостати членом партії.

Партія публічно звітує про свою діяльність, а її джерела фінансування та витрати є відкритими.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: