Прес-конференція Олександра Шамоти: майбутні дії, співпраця з Олександром Мамаєм

0

17 вересня Олександр Шамота, призначений позачерговою сесією депутатів секретарем міської ради та в. о. міського голови, зібрав прес-конференцію, на якій висловив свою позицію стосовно законності останніх прийнятих рішень.

На прес-конференцію завітав лише один представник відділу міської ради, а саме — відділу оперативного реагування. Також був голова Шевченківської районної в місті Полтава ради Дмитро Задворкін. Саме його збирається зняти з посади Олександр Мамай через незадовільну роботу.

Олександр Шамота

Олександр Шамота

— Ми маємо у планах зустріч з керівниками структурних підрозділів міськвиконкому. Сьогодні до нас їх завітало небагато. Адже деякі з них на робочих виїздах, — пояснив Олександр Шамота.

Андрій Матковський додав, що деякі з них не з’явилися через присутність ЗМІ.

Також Олександр Шамота заявив, що збирається поспілкуватися з представниками фракцій та на найближчій сесії вислухати пропозиції стосовно обрання нових заступників міського голови. Нагадаємо, що попередніх депутати звільнили 14 вересня на позачерговій сесії.

— Про дату та час проведення третього пленарного засідання 17 сесії Полтавської міської ради ми повідомимо найближчим часом. Завтра о 8 ранку робочий день, будуть консультації з представниками фракцій, — пояснив Олександр Шамота.

Андрій Матковський

Андрій Матковський

Окрім цього, Андрій Матковський повідомив, що співпрацювати з Олександром Мамаєм, як з міським головою, ніхто не буде:

— Ми готові з ним зустрітися, як з громадянином. У нас був час раніше домовлятись. Мамай сказав, що депутати до наступної сесії отримали проекти рішень для ознайомлення — це брехня. Жоден депутат не отримав документи про майбутню сесію. Наразі він може звернутися до суду та оскаржувати рішення, які його не влаштовують.

Олександр Шамота розповів, що:

— Підпис Мамая — незаконний. Хто виконує його вказівки, той буде відповідати перед законом. Стосовно вкраденої печатки, вже написана заява до відповідних органів. Потрібне систематичне реагування на виклики, які є в місті. Плануємо повернути апартні наради, щоб налагодити співпрацю в міській раді.

Зазначимо, що 17 вересня, на початку прес-конференції Олександр Мамай показав журналістам печатку міської ради, яку до цього розшукував депутат Олександр Шамота.

Як повідомлялось раніше, депутати проголосували за зняття з посад трьох заступників міського голови.

Також на пленарному засіданні 14 вересня депутати проголосували “за” зняття з посади міського голови Олександра Мамая.

21 марта 2019
20 марта 2019