Представники кандидатів прокоментували результати екзит-полів

Офіційні результати виборів ще не оголошені, проте у штабах кандидатів вже підбивають підсумки другого туру.

Представники штабів прокоментували результати екзит-полів

Представники штабів прокоментували результати екзит-полів

Наразі у штабі Зеленського представники команди перебувають у піднесеному настрої та передчувають свою перемогу, у той час як команда Порошенка аналізує ситуацію та підбиває підсумки.

— Я думаю, що цього року вибори в Україні пройшли абсолютно прозоро. Можливо, були певні порушення — потрібно моніторити ЗМІ, адже протягом дня писали про різні порушення на дільницях. Але, мені здається, перший і другий тур виборів були прозорими, і Україна продемонструвала спроможність провести чесне та демократичне волевиявлення. Чекаємо на офіційні результати ЦВК з оголошенням результатів. Наразі я знаходжусь у штабі і бачу, що є і представники медіа, і команди Володимира, команда перебуває у піднесеному стані. Ймовірно, що ми дійсно вже визнаємо перемогу, — говорить представниця команди Зеленського Марина Бардіна.

Прозорість та демократичність виборів визнають і у штабі Порошенка.

— Екзит-поли, звісно – це майже офіційні результати виборів. Але я гордий, що я був у команді президента, гордий, що ми отримали такий високий показник. Адже, коли був проукраїнський президент Ющенко, у нього було 5%, тепер — 25% по екзит-полу. Я бачу, що українськість нашої області збільшується. Важко судити про те, що нас очікує у найближчі рік-два, але новому президенту буде дуже важко. Важко через те, що очікування людей – надзвичайно високі, і в цьому випадку я хотів би побажати йому, аби він дослухався не лише до своїх радників, а й до громад, — коментує голова Полтавської обласної ради 7-го скликання Олександр Біленький.

Також він розповів про причини втрати підтримки чинним президентом.

— Підтримка президента була на рівні 54% на виборах 2014-го року. Проте вже в осени того ж року наша політсила отримала підтримку у 24% — в два рази менше. Люди хочуть змін. Я хочу змін, але зміни можна робити тоді, коли Україна мирна, а не у час війни. Коли триває війна, люди хочуть миру. Я не хочу бути переможеним, я хочу миру тільки після перемоги. Нажаль багато людей нівелювали страх перед війною. Тут – мирне життя і люди не відчувають того, що відчувають люди на передовій. Є таке розуміння, що люди просто заспокоїлись і їм нічого не вартує проголосувати за певний образ без змісту.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Люди устали. Они голосовали за перемены с лозунгом «хуже уже не будет». Вот и все.

2019-04-22
Олег
Відповіcти
0

Я думаю, що люди справді голосували ща образ, а не зміст.

2019-04-21
Ліна
Відповіcти
1

Останні новини:

Читайте також: