Представники КП «Полтавафарм» вчилися продавати через «Prozorro»

1

10 червня у головному офісі ПОКП «Полтавафарм» відбувся семінар про особливості системи електронних закупівель «Prozorro» для постачальників.

16-06-10-10-05-39-635_photo

Комунальне підприємство «Полтавафарм» активно продає державі (зокрема, лікарням Полтавщини) та при цьому саме закуповує товари. Тому не дивно, що саме для цієї установи потрібно проводити навчання не лише про те, як купувати через «Prozorro», але і як продавати.

Спікер Поліна Завадська — фахівець з закупівель Інституту аналітики та адвокації — розповіла про переваги системи електронних закупівель.

—Дуже важливо, що система абсолютно прозора і відкрита, — сказала експертка. — Будь-хто у будь-який момент може дізнатися, які у області оголошені торги, що закупили через систему «Prozorro», хто перемагав — величезна кількість детальної інформації. Крім того, будь-хто у режимі реального часу може подивитися, як перебігає подача пропозицій. Це корисно знати і постачальникам, і замовникам, — додає Завадська.

16-06-10-10-06-29-029_photo

Вона розповіла представникам філій комунального підприємства, як зареєструватися у системі, як подавати пропозиції і дізнаватися про нові закупівлі.

— Ви можете шукати їх і через «Prozorro», і через авторизовані торгівельні майданчики. Перевага майданчиків у тому, що ви можете підписатися на галузі торгівлі, що цікавлять вас, наприклад, фармакологія, — пояснює Завадська. — І на пошту, яку ви вкажете, приходитимуть повідомлення про торги, оголошені для вашої сфери

Представники ПОКП «Полтавафарм» ставили багато уточнюючих питань, в тому числі і щодо технічних особливостей системи, можливих недоліків, переваг для постачальників.

Нагадаємо, нещодавно Інститут аналітики та адвокації провів масштабне дослідження причин низького рівня довіри представників бізнесу до державних закупівель. Фахівці провели «модельні» закупівлі, які показали, що конкуренція на торгах може і повинна бути.

20 червня 2018