Представники громадьких об’єднань та очільник полтавської поліції провели засідання “круглого столу”

0

1-го грудня 2015 року відбувся «круглий стіл» за участі начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області Олега Беха та представників різних громадських об’єднань та організацій, повідомляє прес-служба ГУНП в Полтавській області.

PM576image001

Учасники «Круглого столу» зібралися з метою розгляду стану криміногенної ситуації, що склалася на території Полтавщини. Вони зосередили свою увагу на проблемі пов’язаній із ростом дитячої злочинності. Порівняно з минулим роком, її рівень зріс на 68%.

У ході бесіди учасники розробили та узгодили алгоритм спільних дій громади та правоохоронців спрямованих на профілактику вуличної злочинності, особливо за участі дітей та підлітків. Також необхідним визнали долучення до співпраці працівників управління освіти, охорони здоров’я, молоді та спорту.

На засіданні було прийнято рішення про детальний перегляд обласної програми, яка стосується організації дозвілля дітей різного віку. Також учасники погодились з необхідністю включення до вищезазначених програм заходів, пов’язаних із пропагуванням здорового способу життя задля попередження дитячої злочинності та вчинення правопорушень неповнолітніми. Доповнення подадуть депутатам облради для подальшої реалізації у рамках існуючих програм.

Юлія Злепко

22 липня 2018
21 липня 2018