Представники ФК “Ворскла”: якщо дитина потрапляє в гарні умови, це її дисциплінує

Сьогодні, у Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті №1 І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради відбулося відкриття відремонтованого комплексу для дітей-футболістів.

IMG_2703

Починаючи з 2003 року у стінах школи-інтернату на професійній основі тренуються футболісти. Директор школи Василь Тимошенко розповів, що останні два роки школа тісно співпрацює з футбольним клубом «Ворскла»:

– Представники футбольного клубу виявили бажання допомогти нам відремонтувати секцію спального корпусу для того, щоб діти-футболісти, які займаються в футбольному клубі «Ворскла» мали хороші, сучасні умови. І от місяць тому ця секція ще не була готова для того, щоб тут проживали діти. Сьогодні ми можемо сказати, що цю секцію футбольного клубу «Ворскла» відремонтовано, зроблено сучасний ремонт, завезено меблі.

IMG_2749

На відкритті перерізали червону стрічку, після чого всі присутні мали змогу подивитися на відремонтований комплекс для дітей-футболістів. У відремонтованому блоці знаходиться 10 кімнат. У кожній з них житимуть по 4 дитини. Загалом блок передбачено для 50 дітей.

Вихованець футбольного клубу «Ворскла» Матвій Шерстюк висловив свою думку щодо оновленого корпусу:

– Гарні умови. Я думаю, що хлопцям тут буде приємно жити.

Матвій Шерстюк

Матвій Шерстюк

Генеральний директор ФК «Ворскла» Дмитро Яворський розповів, що вони домовилися з керівництвом інтернату та їм виділили півповерхи, де вони й зробили ремонт. Він зазначив, що в інтернаті досконало напрацьована система навчання і заняття спортом, а також до стадіону йти всього 5 хвилин:

– Спільно з школою ми заключили договір по якому ця частина буде безстроково у володінні інтернату, але ми маємо право тут навчати своїх вихованців. Ми задоволені, що в таких умовах проживатимуть наші вихованці.

Дмитро Яворський

Дмитро Яворський

Завуч ДЮФШ ФК «Ворскла» Вадим Касимов вважає, що якщо дитина потрапляє в такі гарні умови, то це її дисциплінуватиме. Також він додав, що зі своєї сторони вони мають робити краще для дітей, а також сподіваються на їх самовіддачу в тренувальному процесі:

– Як кажуть: «У футболі грають двоє воріт» – не може бути, щоб одні створювалися, а інші не робили. Тому це має бути взаємоповязано.

Вадим Касимов

Вадим Касимов

Директор школи Василь Тимошенко додав, що протягом двох років трененри відбирають обдарованих дітей з сільської місцевості та інших міст України:

– Діти проходять конкурсний відбір до школи-інтернату, ми їх зараховуємо, діти у нас навчаються, проживають і професійно займаються спортом на базі спортивного клубу «Ворскла».

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

З якого вику ?

2019-05-24
Відповіcти
0

Дуже гарно все зробили дякую всім що піклуються про школу футбола це моя мрія:допоможіть мині,як мені вчитися у вас у школі і чи можна з 14 років навчатися у футбольній школі ,,Ворскла”

2018-01-25
Ілля
Відповіcти
0

А там ще місця є

2016-12-23
паша задорожній
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: