Правоохоронці затримали полтавця, який розповсюджував дитячу порнографію

0

Працівники відділу протидії кіберзлочинам Полтавщини затримали полтавця, який викладав у мережу Інтернет відеофайли з ознаками дитячої порнографії. Про це повідомляє ГУ НП у Полтавській області.

3yhju5fi336766

Місцезнаходження 44-річного полтавця встановили за допомогою спеціального програмного забезпечення. Під час обшуку у нього вилучили комп’ютерну техніку та пристрої, завдяки яким здійснювався доступ до інтернету.

Також, в подальшому знайшли близько 1000 відеофайлів. Після проведення експертизи було виявлено, що вони містять ознаки дитячої порнографії загальним об’ємом 400 ГБ.

За даним правопорушенням відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 301 Кримінального кодексу України. Статтею передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією порнографічних предметів, кіно- та відеопродукції, матеріальних носіїв комп’ютерних програм, засобів їх виготовлення, розповсюдження і демонстрування.

Катерина Шевелєва

17 липня 2018