Правоохоронці врятували приватний будинок від пожежі

0

Четверо працівників батальйону поліції особливого призначення на чолі з командиром, Юрієм Анучіним локалізували пожежу у приватному будинку до прибуття пожежників. Правоохоронці врятували від пожежі сусідні будівлі, повідомляє відділ комунікацій ГУНП Полтавщини.

Screenshot_39

Фото: pl.npu.gov.ua

28 січня, близько 21 години, Юрій Анучін, який саме повертався із зони АТО, помітив пожежу в одному з приватних будинків. Він віддав наказ підлеглим, які знаходились неподалік, і спільними зусиллями вони розпочали боротися з вогнем. На допопомгу командирові прибули Сергій Іванов, Сергій Тихоненко та Олег Липка.

–  Оскільки вогонь міг у лічені хвилини перекинутися на інші житлові будинки, ми не стали чекати на працівників СНС, а взялися за роботу, – розповів Юрій Анучін. – Діставшись будинку, я віддав команду бійцям знеструмити його та винести балони з газом із гаражного приміщення.

На місці події мешканка сусіднього будинку надала спецпризнченцям драбину і вони з даху палаючої будівлі закидали вогнище снігом. Ліквідували пожежу рятувальники, які саме прибули за викликом.

Володимир Середа, помічник командира батальйону, повідомив, що допомогу надавали й сусіди постраждалої:

–  Мешканці сусідніх будинків не залишилися осторонь чужої біди. Відразу дали нам лопати, допомогли винести з будинку оргтехніку та цінні речі господині. Ми маємо подякувати цим людям за мужність.

Місцеві мешканці у свою чергу висловили подяку спецпризначенцям.

Юлія Злепко

Коментувати

21 березня 2018