На Полтавщині виявили діяльність підпільного нафтозаводу

1

Під  час обшуку на одному із підприємств Полтавщини, працівники податкової міліції вилучили паливно-мастильні матеріали на загальну суму, близько 66 мільйонів гривень.

Screenshot_1 

Працівники полтавської податкової міліції припинила діяльність підпільного нафтопереробного заводу. Перший замісник начальника головного управління Державної фіскальної служби в Полтавській області Олег Лєднік розповів, що  незаконна діяльність здійснювалась на території нафтобази області. Місце знаходження заводу не розголошується у зв’язку  зі слідчою таємницею.

На підприємстві  здійснювали розвантаження і завантаження залізнодорожніх та автомобільних  цистерн з хімічними компонентами,що ввозились із території Російської Федерації.

Діяльність  нафтобази полягала  у змішування хімікатів з бензином та  дизпаливом. Отриману суміш під виглядом палива транспортувалась  на автозаправні станції Харківщини, Дніпропетровщини та Полтавщини. Там їх продавали без сплати акцизного податку.

У ході досудового розслідування за ст. 204 КК – незаконний обіг підакцизних товарів та ст. 212 КК – умисне ухиляння від  спалити податків, працівники митної поліції проводять  обшуки та території нафтобази та прилеглих приміщень.

Із  незаконного обігу було  вилучено майже 4 тисячі паливно-мастильних матеріалів та компонентів, приблизна вартість  яких  складає 66 мільйонів гривень. Також  було  вилучено обладнання для змішування хімічних компонентів та палива, різноманітна документація,а також  печатки та штампи і комп’ютерна техніка.

Юлія Злепко

15 липня 2018
14 липня 2018
13 липня 2018