Правоохоронці підбили підсумки роботи за минулий рік

0

На розширеній нараді ГУ НП Полтавщини обговорили підсумки оперативно-службової діяльності підрозділів за минулий рік, а також результати виконання пріоритетних завдань. Захід очолив начальник Головного управління Олег Бех.

полиция1

На сайті ГУ НП в Полтавській області зазначається, що Олег Бех наголосив присутнім на вимогах керівництва держави та відомства, які висуваються до працівників поліції.

Під час наради розглянуті результати роботи територіальних підрозділів та галузевих служб. Деяким керівникам наголосили на їх недоліках та шляхах покращання стану криміногенної обстановки.

“Серед актуальних питань, на яких зосереджено увагу присутніх, – захист найважливіших об’єктів інфраструктури області, забезпечення безпеки громадян, профілактична робота серед неповнолітніх, а також захист людей похилого віку від розбійних нападів та грабежів, протидія браконьєрству, незаконній порубці лісу, шахрайствам, профілактика аварійності на дорогах”, – йдеться у повідомленні.

Олег Бех зауважив, що захист прав і свобод людини, якісне обслуговування населення, сумлінне виконання покладених обов’язків кожним поліцейським – запорука відновлення довіри громадян до поліції.

Катерина Шевелєва

Коментувати

21 березня 2018
20 березня 2018