«Правий Сектор» висунув Чадюка кандидатом у нардепи по 151 округу

«Правий Сектор» незабаром розпочне передвиборчу гонку і позмагається за право здобути ще один депутатський мандат у Верховній Раді. Для цього партія висуває свого кандидата на округ 151. Ним стане Ігор Чадюк.

Чадюк

Ігор Чадюк

Про це повідомила прес-служба праворадикальної партії.

4 червня відбувся позачерговий 5 з’їзд Політичної Партії «Правий сектор», на якому було висунуто кандидатів на майбутні довибори у Верховну Раду України по окремим округам.

– Округ 151 (Полтавська обл.). Чадюк Ігор Володимирович, керівник Полтавського обласного осередку НВР «Правий сектор», – сказано у повідомленні партії.

Ігор Чадюк став головою «Правого Сектору» Кременчука 5 лютого 2015 року.

У грудні 2013 року Чадюк заявляв про створення ГО «Кременчуцьке народне об’єднання «Майдан», однак тоді він відмовився від цієї ідеї, так мотивуючи своє рішення:

– 12.2013 року зі ЗМІ стало відомо, що опозиційні партії створять місцевий «Майдан» належним чином, так як вкажуть з Полтави, а створене нами об’єднання – це Махновщина (пряма мова місцевого депутата), до того ж всі засновники – вмотивовані захисники «Візиту», особливо Володимир Пилипенко, Валентин Корнійчук («Свобода»), Володимир Риженко (афганець, чорнобилець, інвалід) – мова представника іншої опозиційної сили міста, я також заслужив на роль чийогось послушника, це звучить як наруга, як ствердження того, що честь, гідність і вірність слову не можливі в принципі. На передодні про свій вихід з ради засновників заявив В.Корнійчук, причини мені не відомі. Станом на вечір 25.12.2013 року нами не проведена реєстрація вказаного ГО, оскільки ми чекали конструктивного діалогу з нашою місцевою опозицією, нажаль не сталося.

Враховуючи вищевикладене, для висловлення своєї особистої позиції та для спростування наклепів відносно моєї упередженості і зацікавленості заявляю – я не братиму участі в жодному з місцевих «Майданів» тому, що не зможу конструктивно працювати з місцевими політиками і це може зашкодити загальній справі.

27 січня 2015 року Чадюк повідомив, що його хочуть оголосити провокатором і винним у штурмі міськради, а також довести до самогубства. Про це він заявив у коментарі «Українській правді» телефоном.

Чадюк повідомив, що міліція, яка вранці намагалася увірватися в його квартиру, станом на 13:50 уже не ламає двері, але на кожному поверсі стоять люди у цивільному.

– Це не майданівці, і, можливо, навіть не правоохоронці. Можливо, це з тих 50 «спортсменів», які як охоронці вчора були біля мерії. Вони могли чинити там (біля міськради) провокації. Ті люди мають травматичну зброю, – сказав активіст, який зачинився у квартирі на 7 поверху.

5 жовтня на своїй сторінці Facebook Голова Кременчуцького міського осередку НВР Правий сектор закликав долучатися до «новоствореної» окремої штурмової роти ДУК ПС.

– Насправді, рота не новостворена. Вона існувала раніше в складі 17-го запасного батальйону ДУК ПС. Внаслідок реструктуризації рота, яка раніше була інтегрована в полтавський батальйон, відокремилася. «Кремінь» – це окрема штурмова рота, в межах якої бійці проходять навчання, тренування та вишколи. Діяльність свою бійці почали з боротьби з браконьєрством в районі”, – прокоментував для інформаційного бюро «Правий» Ігор Чадюк.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

ну он вообще заслужил это место, пусть пробует

2016-06-06
Тень Енотика
Відповіcти
0

С самого начала прочел “Чака”. Офигел.

2016-06-06
Harvard
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: