“Правий сектор” готує “коктейлі Молотова” й планує палити шини

Шини, кілька плакатів й активісти – «Правий сектор» провів у Полтаві попереджувальну акцію. Активісти таким чином планували нагадати представнкиам прокуратури про Майдан і обіцяні зміни на краще в країни.

taEI-9Hiz1o

– Якшо нічого не робитимемо чи діятимемо поодинці, кожного з нас незабаром посадять, – почав акцію лідер полтавського «Правого сектора» Марко Чаус. – Деякі слідчі роблять вигляд, шо вони «не при ділах», та ми попереджуємо – ми сидіти і мовчати не будемо!

До початку акції Марко Чаус пояснював: він говорив з представниками прокуратури та обіцяв їм, що шини палити не будуть. Поки що, – додає журналістам.

Ah5_t32U2iI

Таку акція представники «Правого сектору» організували, бо їхнього керівника прокуратура підозрює у скоєнні смертельного ДТП.

Як пояснив журналістам керівник обласного «ПС», 10 березня він із побратимом Фантомом їхали на автівці «Toyota Corolla» (власник і водій Чаус). Тоді їх зупинили працівники ДАІ, перевірили, але жодних порушень не виявили. Одночасно на великій швидкості повз них пролетів «Range Rover». На вимогу ДАІ водій позашляховика не зупинився, – розповів Марко Чаус.

– Водій так само «пролетів» через попередній блокпост. Працівник ДАІ попросили нас допомогти наздогнати порушника. Догнали, – каже Чаус – але порушники все одно не зупинилися. Тоді ми пішли на випередження, аби заблокувати позашляховик. Тоді ж ми відчули сильний удар і залетіли під фуру. Мій друг Фантом та працівник ДАІ загинули.

XwGHVP5itT8

За словами Марка Чауса, зараз власник «Range Rover» зміг «домовитися» з полтавською міліцією, і винним намагаються зробити саме полтавця.

Головний «правосекторівець» також контсатував: прокурор Перехрест йому вручив підозру, проте жодних допитів і запитань правоохоронці йому досі не задали. Тож експертиза сфальшована, запевняє Чаус.

– Осередок національно-визвольного руху «Правий сектор» – це єдиний націоналістичний рух, який й досі не увійшов до жодної зі структур. Тож влада навмисне затягує нас у якісь справи, аби знищити не підпорядкованих собі, – пояснює Марко Чаус.

Тож у тому, що діється керівник обласного осередку вбачає політичний мотив.

DNPr6Y4Tq7A

керівник обласного осередку НВР «Правий сектор» Марко Чаус

– У разі, якщо влада продовжить діяти протиправно до членів «Правого сектору», – говорить Чаус, то ми почнемо діяти більш жорстко.

Керівник обласного осередку також підсумував: цією акцією активісти вимагають проведення справедливого слідства.

Юлія Логвиненко

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

немного ж людей позарилось на 100 гривень или у Чауса денег на большую масовку не хватило?

2016-02-25
Петро
Відповіcти
0

а чего кричать и митинги у прокуратуры собирать? по конституции решение все равно же должен суд принимать! а дело я так понимаю в милиции, пикет под УВД был? или там уже все решено и одни прокуроры быкуют и чауса хотят привлечь за два трупа?

2016-02-25
Руслан
Відповіcти
0

Масюк тут как тут )))

2016-02-24
Олег
Відповіcти
0

Да неважно сколько там людей было, если сам Масюк был, то акция состоялась:)

2016-02-24
Вовремя
0

Останні новини:

Читайте також:

Нові коментарі