“Правий сектор” готує “коктейлі Молотова” й планує палити шини

4

Шини, кілька плакатів й активісти – “Правий сектор” провів у Полтаві попереджувальну акцію. Активісти таким чином планували нагадати представнкиам прокуратури про Майдан і обіцяні зміни на краще в країни.

taEI-9Hiz1o

– Якшо нічого не робитимемо чи діятимемо поодинці, кожного з нас незабаром посадять, – почав акцію лідер полтавського “Правого сектора” Марко Чаус. – Деякі слідчі роблять вигляд, шо вони “не при ділах”, та ми попереджуємо – ми сидіти і мовчати не будемо!

До початку акції Марко Чаус пояснював: він говорив з представниками прокуратури та обіцяв їм, що шини палити не будуть. Поки що, – додає журналістам.

Ah5_t32U2iI

Таку акція представники “Правого сектору” організували, бо їхнього керівника прокуратура підозрює у скоєнні смертельного ДТП.

Як пояснив журналістам керівник обласного “ПС”, 10 березня він із побратимом Фантомом їхали на автівці “Toyota Corolla” (власник і водій Чаус). Тоді їх зупинили працівники ДАІ, перевірили, але жодних порушень не виявили. Одночасно на великій швидкості повз них пролетів “Range Rover”. На вимогу ДАІ водій позашляховика не зупинився, – розповів Марко Чаус.

– Водій так само “пролетів” через попередній блокпост. Працівник ДАІ попросили нас допомогти наздогнати порушника. Догнали, – каже Чаус – але порушники все одно не зупинилися. Тоді ми пішли на випередження, аби заблокувати позашляховик. Тоді ж ми відчули сильний удар і залетіли під фуру. Мій друг Фантом та працівник ДАІ загинули.

XwGHVP5itT8

За словами Марка Чауса, зараз власник “Range Rover” зміг “домовитися” з полтавською міліцією, і винним намагаються зробити саме полтавця.

Головний “правосекторівець” також контсатував: прокурор Перехрест йому вручив підозру, проте жодних допитів і запитань правоохоронці йому досі не задали. Тож експертиза сфальшована, запевняє Чаус.

– Осередок національно-визвольного руху «Правий сектор» – це єдиний націоналістичний рух, який й досі не увійшов до жодної зі структур. Тож влада навмисне затягує нас у якісь справи, аби знищити не підпорядкованих собі, – пояснює Марко Чаус.

Тож у тому, що діється керівник обласного осередку вбачає політичний мотив.

DNPr6Y4Tq7A

керівник обласного осередку НВР “Правий сектор” Марко Чаус

– У разі, якщо влада продовжить діяти протиправно до членів “Правого сектору”, – говорить Чаус, то ми почнемо діяти більш жорстко.

Керівник обласного осередку також підсумував: цією акцією активісти вимагають проведення справедливого слідства.

Юлія Логвиненко

Коментувати

4 Коментарів
Петро
• 18:57 | 25 лютого 2016

немного ж людей позарилось на 100 гривень или у Чауса денег на большую масовку не хватило?

Відповіcти
Руслан
• 17:54 | 25 лютого 2016

а чего кричать и митинги у прокуратуры собирать? по конституции решение все равно же должен суд принимать! а дело я так понимаю в милиции, пикет под УВД был? или там уже все решено и одни прокуроры быкуют и чауса хотят привлечь за два трупа?

Відповіcти
Олег
• 14:15 | 24 лютого 2016

Масюк тут как тут )))

Відповіcти
Вовремя
• 15:24 | 24 лютого 2016

Да неважно сколько там людей было, если сам Масюк был, то акция состоялась:)

19 березня 2018