Працівники автостанції відмовляють ветеранам АТО у пільговому проїзді

0

Через халатність працівників автостанції, ветеранам АТО не зможуть компенсувати вартість квитка за проїзд. Саме з такою проблемою особисто стикнувся головний спеціаліст Державної служби у справах ветеранів війни в Полтавській області Олександ Алієв.

154223

Миргород. Автостанція Фото: Євген Асауленко

Не зважаючи на те, що облдержадміністрація спільно з обласною радою ввели програму адресної допомоги, згідно якої пільговикам повинні відшкодовувати проїзд в міжміському та міжобласному транспорті на відстань понад 50 кілометрів, працівники однієї із автостанцій Полтавщини продовжують ігнорувати постанову.

За програмою гроші повинні повертати протягом 10—15 днів. А за  самим відшкодуванням можна звернутися протягом року, повернути кошти одразу за кілька квитків, при умові, що у квиток внесені всі необхідні данні.

Алієв

Олександр Алієв, учасник бойових дій, по завданню служби приїхав до Миргороду консультувати місцевих бійців, однак сам не зміг скористатися пільговим проїздом.

Працівникам автостанції у Миргороді я розповів про прийняту програму пільгового проїзду для ветеранів АТО, і сказав що віддам кошти за квиток, без питань. Натомість попрохав просто внести в квиток номер мого посвідчення і моє прізвище. Адже лише з таким квитком я зможу звернутися в соцзахист, щоб компенсувати витрачені кошти за проїзд.

Працівники автостанції відмовилися вносити в квиток необхідні данні. Виходить, що мені відмовили у пільговому проїзді. І тепер навіть соцзахист не зможе мені повернути вартість квитка.

Тож якщо головний спеціаліст Державної служби у справах ветеранів війни в Полтавській області не зміг проїхати, то хто ж тоді зможе!?

Ми намагалися отримати роз’яснення стовно цього питання у відділі транспорту та зв’язку Полтавської ОДА, але там не підняли слухавку.

Олена Костиря

Коментувати

17 березня 2018
16 березня 2018