Прапори на Монументі Слави: зберегти не можна зняти

Патріотично налаштовані громадяни Полтави виступили проти зняття прапорів з Монументу Слави у Корпусному парку. Про це йдеться у тексті нової петиції на сайті міськради.

Прапори на Монументі слави: зберегти не можна зняти

Нагадаємо, минулого тижня опублікували петицію з вимогою зняти прапори з історичної пам’ятки. Нині ж інша група містян виступає за збереження державних символів на вершині пам’ятника.

— Наявність прапорів не заважає пам’ятнику бути одним з найвідоміших символів Полтави, але заважає бути йому пропагандою російської імперії. Якщо значна частина полтавців переймаються, щоб центр нашого міста внесли в список пам’яток всесвітньої культурної спадщини, то ми погодимося на розгляд питання щодо перенесення прапорів тільки після того, як будуть прибрані об’єкти, що руйнують архітектурний ансамбль набагато більше, ніж прапори (комплекс «Злато місто», заклад «Коффишка», який перегороджує вид на вулицю Соборності, заклад «Берізка», незаконні прибудови до Будинку Полтавського дворянського зібрання), а також буде надано пристойного вигляду будинку Кадетському корпусу, — пише автор петиції Сергій Ярощук.

На його думку, прапори не несуть шкоди культурній спадщині, на відміну від сучасних споруд на кшталт розміщених у центрі Полтави закладів харчування.

Також він зазначає, що раніше прапори прибирали з пам’ятки не через турботу про зовнішній вигляд міста, а через «пропаганду російського імперіалізму». Схоже, тут автор натякає на екс-мера Полтави Олександра Мамая, який особисто видавав накази прибрати прапори.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

Т.е. один комуняка хочет что-бы убрали флаги, ссылаючись на автентичность исторических памятников, флаги ему мешают? Так пусть едет на окупированные территории и там расказывает своим лаптеногим братьям

2019-06-12
Відповіcти
0

Давайте ще через ці прапори Майдан устроїмо. Всім не вгодиш. Хто проти,хай попробує самотужки його зняти.

2019-06-11
Оксана
Відповіcти
1

Давайте всім повстромляємо прапори і хай майорять. Як здра. Є спеціальнв для них місця. Ну явно це не орел.

2019-06-11
Клим
Відповіcти
1

А шо не патріотичного в прапорах. Чим вони не такі.

2019-06-11
Аліса
Відповіcти
0

Людям нема чим заняться і починають чипляться до прапорів. Це взагалі не лізе ні в які рамки.

2019-06-11
Анастасія
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: