Позачергова сесія обласної ради не відбулася

0

21 березня на 15-й позачерговій сесії депутати обласної ради мали б вирішили підтримати чи ні звернення до Президента, уряду та парламенту з вимогою відреагувати на розгін блокувальників ОРДЛО 13 березня на Донеччині. Проте станом на 10.20 зареєструвалося лише 30 депутатів. Цього не вистачило, аби розпочати засідання, і голова облради Олександр Біленький оголосив, що сесія не відбулася.

Олексанр Біленький, голова обласної ради

Олексанр Біленький, голова обласної ради

На сесію завітав представник ОБСЄ. Але не фракції БПП, Рідне місто, Опоблок, Радикальна партія, Аграрна партія та Відродження. За відсутністю кворуму в 43 депутати розпочати засідання не можна. Депутат УКРОПу Сергій Соловей у соцмережі розповів, які фракції з’явилися.

– Зареєструвалися УКРОП, СДП, Свобода, 7 з 13 бютівців, 2 з БПП (Ворона і голова ради Біленький).

Нагадаємо, вимоги, зазначені у зверненні, такі:

  • Вжити вичерпних заходів для звільнення українських військовополонених.
  • Заборонити будь-які економічні стосунки з самопроголошеними ДНР та ЛНР як злочинними терористичними угрупуваннями.
  • Ухвалити Закон України «Про тимчасово окуповану територію України». Чітко визнати статус Росії як країну – агресора та окупанта українського Донбасу.
  • Припинити будь-які фінансово-економічні відносини з Російською Федерацією, яка є країною – агресором.
  • Невідкладно внести на розгляд Верховної Ради України питання про звільнення Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б., заступника Голови Національної поліції України Амброськіна В.В., Голови Служби безпеки України Грицака В.С. та керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України Малікова В.В.
Коментувати

21 березня 2018
20 березня 2018