Поїзд чотирьох столиць стартує з Києва у вересні

Поїзд чотирьох столиць стартує 28 вересня з Києва. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає прес-служба Міністерства.

Поїзд чотирьох столиць стартує з Києва у вересні

Поїзд чотирьох столиць стартує з Києва у вересні

– Минулорічний порядок денний, який був погоджений у Литві, дав результат цього року. Ми маємо потяг чотирьох столиць (Рига – Вільнюс – Мінськ – Київ), який стартує 28 вересня з Києва. Ми будемо мати пряме авіаційне сполучення між Вільнюсом і Львовом та низку інших перспективних проектів. Товарообіг між двома країнами активно зростає: за підсумками 2017 року ріст майже 40% і є подальше збільшення. З липня цього року до головування в ЄС приступила Австрія і на їх порядку денному питання номер один – це сучасні технології, сучасні рішення, штучний інтелект. Україна, спільно з Польщею і Литвою, об’єднає зусилля для створення центру перспективних технологічних інноваційних рішень. Ми розуміємо, що навіть невеликі інвестиції можуть дати величезний ефект. Всі відомі компанії починали з маленьких стартапів зовсім недавно: п’ять, десять, п’ятнадцять років тому назад, – заявив Омелян.

У той же час, Міністр економіки Литовської Республіки Віргініюс Сінкявічюс зазначив, що співпраця з Україною має хороші перспективи.

Раніше повідомлялося, що «Укрзалізниця” вдвічі збільшила перевезення пасажирів до країн ЄС.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: