Повірка приладів обліку води має проводитися раз на 4 роки, — КП «Полтававодоканал»

Трибуна
2019-05-24
3

До повного комплексу послуг повірки лічильника холодної або гарячої води входять розпломбування, зняття, повірка приладу в лабораторії водоканалу, встановлення та пломбування. Розпломбування та пломбування може здійснювати лише працівник «Полтававодоканалу».

Лабораторія «Полтававодоканалу»

Щоб замовити послугу повірки лічильника на підприємстві КП ПОР «Полтававодоканал», споживач може особисто звернутися в службу обліку та реалізації за адресою: вулиця Спаська, 9 або зателефонувати за номерами: (0532) 61-28-21, 067-549-92-67, 050-403-03-75.

– Після того, як споживач звернувся за цією послугою до водоканалу, з ним узгоджується дата й час виїзду майстра до оселі. Спеціаліст у призначений термін приїжджає, виконує роботи з демонтажу лічильників. Знятий прилад майстер привозить на повірку до нашої лабораторії, – розповів начальник інспекції з контролю за водокристуванням КП ПОР «Полтававодоканал» Богдан Чупринюк.

Начальник інспекції з контролю за водокористуванням Богдан Чупринюк

У лабораторії підприємства за добу повіряють близько 100 лічильників. Повірка приладіва проходить в трьох режимах: мінімальному, номінальному і максимальному:

– Мається на увазі, що лічильник проливають під трьома потоками води різної інтенсивності. Тобто, слабким, середнім і сильним. Таким чином, мета проведення періодичної метрологічної повірки засобу обліку – підтвердження коректного обліку води цим приладом в різних режимах роботи. За необхідності та можливості проводиться сервісне обслуговування, – пояснив Богдан Чупринюк.

Вартість повірки лічильників залежить від кількості таких приладів у помешканні споживача. Повний комплекс робіт з повірки одного приладу обліку обійдеться у 265,32 грн, 2-ох приладів обліку – 378,10 грн, 4-ох лічильників619,04 грн.

– Комплекс робіт включає в себе послуги  фахівця нашого підприємства з демонтажу, монтажу засобу обліку, повірки в лабораторії підприємства та транспортні витрати. Сама метрологічна повірка лічильника в лабораторії «Полтававодоканалу» коштує 67 гривень 83 копійки, – зауважив начальник інспекції з контролю за водокристуванням.

У лабораторії підприємства

Якщо в процесі повірки встновлено, що лічильник відповідає допустимим нормам та вимогам, споживачу видають Свідоцтво про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки. Відповідно, майстер встановлює прилад на місце монтажу водомірного вузла та опломбовує лічильник номерною пломбою підприємства.

Якщо встановлено, що прилад обліку обраховує об’єм води з відхиленням від допустимих похибок, споживачу надається довідка про непридатність лічильника до подальшої експлуатації. У такому випадку виникає необхідність у новому приладі обліку води.

– Повірка в лабораторії «Полтававодоканалу» проводиться без затримок та черг. Тож чекаємо всїх споживачів, у кого наближається термін проходження планової метрологічної повірки засобів обліку води, – наголосив Богдан Чупринюк.

Прес-служба КП «Полтававодоканал»

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Всим відома інфа,особливо,коли стукали по квартирах і перевіряли. А страшно впускать таких людей. Звідки я знаю,хто це.

2019-05-24
Марина
Відповіcти
0

Здавали, знаєм.

2019-05-24
Євген
Відповіcти
0

Цікава інфа, так детально описано куди дівають лічильники.

2019-05-24
Оля
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: