Потрійне ДТП у Полтаві на вулиці Маршала Бірюзова. Фото та коментар поліції

Потрійна дорожньо-транспортна пригода у Полтаві на вулиці Маршала Бірюзова. Фото та коментар поліції.

Потрійне ДТП у Полтаві. 16.12.2017

Потрійне ДТП у Полтаві. 16.12.2017

Сьогодні, 16-го грудня, у Полтаві сталася потрійна дорожньо-транспортна пригода. Аварію зафіксували на вулиці Маршала Бірюзова (на шляхопроводі біля кондитерської фабрики «Домінік»). Зіткнулись автомобілі ВАЗ, Skoda та Geely.

Потрійне ДТП у Полтаві. 16.12.2017

Фото Дмитра Кустурова

В Управлінні патрульної поліції надали коментар з цього приводу:

– У Полтаві на вулиці Маршала Бірюзова (на шляхопроводі біля Київського вокзалу) зіткнулись 3 автомобіля: ВАЗ, Skoda Octavia та Geely. Водій автомобіля Skoda Octavia не дотримався безпечної швидкості, не дотримався безпечної дистанції та скоїв зіткнення з автомобілем ВАЗ. В свою чергу, автомобіль ВАЗ відкинуло на автомобіль Geely, який їхав попереду. Адміністративний протокол складений на водія автомобіля Skoda Octavia за ст. 124 (Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна).

Потрійне ДТП у Полтаві. 16.12.2017

Фото Дмитра Кустурова

Нагадаємо, що Трибуна писала про нічне ДТП у Полтаві. Постраждали 2 водія. Фото та коментар поліції та про та про ДТП у Полтаві. Зіткнулись Volkswagen Touareg та Volkswagen Passat.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: