Порошенко закликав нового генпрокурора знайти винних у злочинах проти Майдану

Представляючи нового генерального прокурора Юрія Луценка, президент України Петро Порошенко звернувся до прокурорів із закликом завершити розслідування злочинів проти Майдану.

Порошенко

Глава Держави наголосив на тому, що слідчі мають не прикриватися політичними причинами, а давати результат:

– Два роки достатній термін для того, щоб дати відповідні результати… Не прикриваючись ані політичними, ані іншими якимось причинами – у вас розв’язані руки. Дайте результат!, -сказав президент Порошенко.

Глава держави зауважив, що це стосується як злочинів проти активістів під час Революції Гідності, подій в Одесі 2 травня 2014 року, також й інших злочинів, які були скоєні представниками колишньої влади.

Петро Порошенко наголосив, що українське суспільство сформувало свою позицію щодо діяльності Генпрокуратури і очікує «не на посадки, а на справедливість» та зауважив, що «суспільство хоче і має право через два роки після Революції Гідності побачити справедливість».

– І саме в цьому полягає завдання. Це завдання, яке я просив би взяти до уваги нового Генерального прокурора і саме цим завданням має керуватися кожен працівник прокуратури, – сказав Президент.

Глава держави також висловив переконання, що роботу потрібно починати із забезпечення прозорості та відкритості прокуратури, що сприятиме якості її роботи та підвищенню довіри суспільства.

Порошенко 2

Нагадаємо, що 21 лютого 2014 року офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких у жалобних промовах назвали «Небесною сотнею»

Список на виплату одноразової грошової допомоги родинам загиблих у розмірі 121 800 грн. налічував 98 осіб.

За розгін Майдану 30 листопада так само як і раніше судять 5 осіб – екс-голову КМДА Олександра Попова, заступників заступника командира київського полку «Беркут» Кусюка (Андрія Дидюка і Миколу Тягнирядна), командира 3-ї роти київського «Беркута» Євгена Антонова і заступника командира Юрія Шевченка. Інші підозрювані перебувають у розшук.

Окремим епізодом розслідуються злочини проти учасників «Автомайдану». Згідно з даними ГПУ, про підозру повідомлено 22 «беркутівцям», 7 осіб у розшуку і обвинувальний акт щодо двох в суді.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Видел видео где этот п*др кричал на директора канала, за то что тот в выпуске не показал как он по шинам на майдане лазил…
Только пиариться на этом *****

2016-05-13
Енотик
Відповіcти
0

Да потому что Порошенку это нужно! Вот козёл. Ты Президент или кто???

2016-05-13
Журбенко
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: