Порошенко підписав закон про допомогу сім’ям політв’язнів Кремля

0

Петро Порошенко підписав закон щодо посилення захисту українців, ув’язнених незаконними збройними формуваннями, окупаційною адміністрацією або органами влади Росії. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Петро Порошенко, Президент України

Петро Порошенко, Президент України

“Президент Петро Порошенко підписав Закон України “Про внесення зміни до додатка № 3 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік”, – ідеться в повідомленні.

Згідно із законом, змінюється назва бюджетної програми, передбаченої Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, на нову редакцію: “Заходи щодо захисту і забезпечення прав та інтересів, соціальної реабілітації осіб, позбавлених особистої свободи незаконними збройними формуваннями, окупаційною адміністрацією та/або органами влади Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях України та території Російської Федерації у зв’язку з громадською або політичною діяльністю вказаних осіб, а також підтримки зазначених осіб та членів їх сімей, у тому числі відшкодування втрат, пов’язаних із їх відвідуванням, надання таким особам та членам їх сімей правової допомоги, медичних та соціальних послуг, виплату державних стипендій імені Левка Лук’яненка”.

В АП розповіли, що вказані зміни сприятимуть розширенню напрямів використання бюджетних коштів, пов’язаних із соціальною реабілітацією, наданням медичних та соціальних послуг і виплатою державних стипендій імені Левка Лук’яненка зазначеній категорії осіб.

Як повідомлялося, Верховна Рада 20 вересня ухвалила закон № 9026 “Про внесення зміни до додатка № 3 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік”, який передбачає розблокування виплати соціальної допомоги сім’ям політв’язнів Кремля.

Анна Хачатрян

24 марта 2019
23 марта 2019
22 марта 2019