Порошенко: «Лише виборами можна повернути окуповані території під український суверенітет»

Президент України Петро Порошенко, спілкуючись із журналістами після урочистої церемонії складання присяги працівниками Департаменту патрульної поліції міста Краматорськ озвучив варіант повернення Донецької та Луганської області до складу України, сказавши, що не виключає проведення місцевих виборів на окупованій частині Донбасу до кінця поточного року.

порошенко

Фото: http://www.president.gov.ua/

– Я впевнений в тому, що, коли буде безпека, коли буде припинення вогню, коли віддадуть заручників, коли ми заведемо озброєну місію (ОБСЄ – УНІАН), коли ця місія стане не лише на лінії зіткнення, а й на кордоні, й окупанти будуть виведені, я впевнений в тому, що політичним процесом, лише виборами можна повернути окуповані території під український суверенітет», – заявив президент.

Під час свого виступу Глава Держави наголосив на тому, що влада робила і робить все можливе для відновлення цілісності України та повернення суверенітету на окуповані території мирним шляхом:

– Ми будемо робити все можливе для того, щоб мирним шляхом відновити український прапор і український суверенітет над окупованими територіями», – сказав Глава держави під час виступу на урочистій церемонії складання присяги працівниками Управління патрульної поліції у містах Краматорськ та Слов’янськ, – сказав Президент.

Також Порошенко зауважив, що вибори відбудуться на Донбасі, коли на лінії зіткнення стоятимуть міжнародні спостерігачі, і цим самим забезпечуватимуть припинення обстрілів.

Порошенко 2

Фото: http://www.president.gov.ua/

Крім того президент вважає, що відповідно до Мінських угод, важка техніка має знаходиться під охороною місії, ОБСЄ. Контроль над неконтрольованою ділянкою українсько-російського кордону має бути переданий до поліцейської місіє ОБСЄ, а на другому етапі – до українських прикордонників. Лише тоді, на думку гаранта української конституції, можна буде говорити про повну реалізацію Мінських домовленостей.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Как же он меня бесит….

2016-05-15
Енотик
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: