Поранений боєць АТО потребує допомоги

1

Ігор отримав поранення неподалік міста Шахтарськ. Осколковий перелом стегна лівої ноги, розрив передньої хрестоподібної зв’язки правої ноги. Вартість лікування незрощенного перелому становить 465 064 гривні.

Поранений боєць АТО потребує допомоги

Поранений боєць АТО потребує допомоги

 Поранений:

Ігор Ф., 24 роки. Боєць 28-ої окремої механізованої бригади, поранений біля Шахтарська.

Травми:

Ліва нога
– наслідки вогнепального кульового поранення лівої стегнової кістки;
– незрощений осколковий перелом стегна на межі верхньої та середньої третини;
– укорочення лівої стегнової кістки до 5 см. (4,7 см.).

Права нога
– розрив передньої хрестоподібної зв’язки, виражена комбінована контрактура правого колінного суглобу.

Ігор лікувався у шпиталях два роки та переніс вже 7 операцій, але кістка не зростається й досі. Подальшого лікування у державних закладах не пропонують. Тим часом нога Ігоря тримається лише на штифті, який може зламатися при навантаженні. Один з гвинтів, які тримають штифт, вже зламався. Такий розвиток подій призведе до ще більшого руйнування кістки та тяжкої інвалідності. Крім того, друга нога теж потребує якнайшвидшого лікування, щоб уникнути розвитку артрозу суглобу та подальших тяжких ускладнень.

Детальніше про пораненого:

Ігор воював на Сході у складі 28-ої ОМБр. В середині серпня 2014 року біля с. Благодатне, що неподалік Шахтарська, отримав осколкове поранення – із побратимами потрапив у ворожу засідку. Тоді із 24 бійців живими залишилося лише шестеро, серед них і наш герой. Того літнього дня Ігореві пощастило вижити, та попереду у нього тяжка битва з наслідками поранення, битва за життя без інвалідності.

Спочатку хлопця лікували в Одеському шпиталі. Лікарі виконали монтаж штифта, та через значний дефект кісткової тканини кістка так і не зрослася. Навіть із штифтом Ігор не може пересуватися без милиць та відчуває сильні болі під час ходи. Тим часом кістка продовжує руйнуватися, як наслідок поранена нога вкорочується.

Одеська волонтерка Ольга Домбровська порадила Ігорю звернутися до проекту «Біотех-реабілітація поранених». Лікарі клініки ilaya готові виконати складне лікування та відновити ноги бійця.

Сам Ігор живе у Херсонській області. Строкову службу у війську пройшов ще до війни, а згодом, вже з власної волі, уклав контракт і долучився до лав 28-ї ОМБр. У червні 2014 року був направлений у зону АТО на захист українських кордонів. Брав участь у боях біля Маринівки, Успенки, у визволенні Савур-Могили разом із 30 бригадою. Після повернення зі Сходу Ігоря демобілізували. Він вступив до Суднобудівного університету у м. Херсон. Зараз продовжує навчання, але проблеми зі здоров’ям та постійні болі не лишають жодного шансу жити нормально. Шанс допомогти юному захиснику у нас є: коштом народних пожертв ми зможемо оплатити високотехнологічне лікування та врятувати Ігоря від інвалідності.

Ігор воював на Сході у складі 28-ої ОМБр

Ігор воював на Сході у складі 28-ої ОМБр

Необхідне лікування:

Реконструктивно-відновлювальне лікування стегнової кістки та колінного суглобу, що дасть Ігореві надію повернутися до повноцінного життя.

Деталізація витрат на діагностику та лікування:

(У витрати входить реконструктивно-відновлювальне лікування дефекту лівої стегнової кістки. Після досягнення результатів буде розпочатий збір коштів та лікування правого колінного суглобу)

 1. Обстеження протягом лікування (терапія, ортопедія, біострахування) –19 000 грн
  2. Забір фрагменту малогомілкової кістки та червоного кісткового мозку (зі знижкою 40%) –18 060 грн
  3. Ендотеліальні клітини, 40 млн. клітин (зі знижкою 50%) – 32 000 грн
  4. Періостальні клітини, 40 млн (зі знижкою 50%) – 32 000 грн
  5. МСК з кісткового мозку, 120 млн (зі знижкою 50%) – 78 500 грн
  6. Анестезія (зі знижкою 15%) – 6 698 грн
  7. Реконструктивно-відновлювальне лікування в стаціонарі (зі знижкою 40%) – 278 806 грн

Вартість лікування зі знижкою медичного центру 42%: 465 064 грн

Зробити внесок та допомогти зібрати необхідну суму можна тут

Коментувати

1 Коментар
Dantshik
• 22:44 | 19 грудня 2016

Шалом!
Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кров’ю і переміг смерть для нас!
Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий!
Кличте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і запитайте за що і Милостивий відкриє для зменшення прірви і просите пробачення за спробу самотужки і гріхи що пам’ятаєте і не пам’ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
Тому що диявол – нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй великій милості!
І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей, Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини!
І закликаючи Ім’я Йешуа-Спасителя і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами доступ диявола через гріх і прокляття і проголошувати зцілення, здоров’я і перемагати смерть!
Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться чудо!
Радість в Господі, сила наша!
Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
(Матф.5: 4)
Боже, нехай же буде Твоя, Досконала воля!
У Тебе всі часи і терміни!
Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов’ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Відповіcти
21 лютого 2018