Понад мільярд гривень податків отримав бюджет від полтавських платників у 1 кварталі

Трибуна
2018-04-12

За 1 квартал 2018 року до державного бюджету від платників м. Полтави надійшло 498 мільйонів гривень податкових платежів. Про це повідомив керівник ДПІ у м. Полтаві Олег Бакум.

Понад мільярд гривень податків отримав бюджет від полтавських платників у 1 кварталі

Понад мільярд гривень податків отримав бюджет від полтавських платників у 1 кварталі

До місцевого бюджету податковою службою мобілізовано 514 мільйонів гривень. До бюджету міста Полтави платники податків сплатили майже 427 мільйонів гривень, що на 80 мільйонів гривень більше за відповідний період 2017 року.

Олег Бакум також зазначив:

– Як свідчить динаміка надходження до міського бюджету на 60 мільйонів гривень у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року зросла сплата податку на доходи фізичних осіб та склала 289 мільйонів гривень, що становить 68% в загальній сумі податкових надходжень міського бюджету. На 15 мільйонів гривень більше сплатили суб’єкти господарювання, які працюють на спрощеній системі оподаткування, за 3 місяці цього року від них надійшло 66 мільйонів гривень. Із цієї суми приватними підприємцями сплачено 52 мільйони гривень єдиного податку, решту 14 мільйонів гривень – забезпечили юридичні особи.

Платники земельного податку та орендної плати за землю сплатили до бюджету міста 43 мільйони гривень.

За рахунок акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти) міський бюджет поповнився майже на 16 мільйонів гривень.

За січень – березень 2018 року платниками міста Полтави сплачено 533,5 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші виплати.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: