Полтаву визнали одним із найперспективніших міст України в плані розвитку інфраструктури

0

16-17 листопада 3-тя Українська академія інтегрованого розвитку міст збере у Полтаві гостей з усієї України та країн Європи, щоб обговорити актуальні питання українських міст та обмінятися досвідом у сфері урбаністичного розвитку. Ознайомившись  із перспективами українських міст для роботи в цьому проекті та завдяки плідній роботі представників Полтавського міськвиконкому, до переліку найперспективніших разом з Полтавою потрапили Вінниця та Чернівці.

166696

Темою цьогорічної академії є «Участь громади міста як складова успіху місцевого адміністрування». У ході заходу планують розглянути питання щодо передумови, можливостей та інструментів залучення громади до місцевого адміністрування, а також порівняно українську практику з європейськими.

Співпраця  з європейськими партнерами направлена на покращення Полтави у політичній, соціальній, економічній та екологічній сферах. Також на обговоренні представлять найкращі проекти України та Німеччини з цієї галузі. Учасники заходу з допомогою європейських експертів зможуть на конкретних прикладах поглибити знання та  здобути корисний досвід  щодо втілення своїх проектів спрямованих на розвиток міста.

У ході робочої наради щодо проведення в Полтаві 3-ї Української академії інтегрованого розвитку міст, заступники міського голови, а також головні архітектор і художник Полтави визначили міські об’єкти, які стануть основою для практичних занять учасників. Вони зможуть  запропонувати проекти спрямовані на поліпшення скверу на площі Леніна, де планується створення Алеї Героїв, ансамблю Круглої площі загалом та Кадетського корпусу зокрема.

Планується, що цьогорічній академії будуть пристуні радник голови Верховної Ради України та представник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

По завершенню 3-ї Української академії інтегрованого розвитку міст планується підписання Меморандуму про співпрацю GIZ з Полтавою, який дасть початок втіленню проекту в Полтаві.

Юлія Злепко

16 липня 2018
15 липня 2018