Полтаву відвідав Міністр юстиції України

0

20 жовтня до Полтави з робочим візитом завітав Міністр юстиції Павло Петренко. Він завітав до Перинатального центру, взяв участь у прес-конференції та побував на закритому засіданні, що відбулося у приміщенні ОДА.

IMG_4136

Прес-конференція пройшла у конференц-залі Полтавського університету економіки і торгівлі. На заході були присутні ректор ПУЕТ Олексій Нестуля, Валерій Головко і Андрій Вишневський. Вони обговорили з Міністром юстиції проблемні питання щодо становлення й розвитку системи надання правової допомоги та організації допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Також на заході були присутні внутрішньо переміщені особи – жителі Донецької, Луганської областей та АР Крим, студенти та викладачі Луганського національного університету імені Т.Г. Шевченка.

Було піднято питання про дотації збоку влади для ВУЗів, які приймають переселенців. Міністр сказав, що це питання було узгоджено на минулому тижні і скоро вони будуть впроваджені в дію. ПУЕТ один із університетів, який прийняв у себе не лише студентів, а й цілий університет.

Один із учасників перс-конференції запитав про процедуру спрощення переміщення між Полтавою та тимчасово непідконтрольною Україні територією.

Для того щоб це було можливо, потрібно щоб РФ виконала усі пункти Мінської угоди, – прокоментував Міністр.

Останнім на порядку денному було питанням про власність, яка залишилася у зоні АТО яка була їхньою до війни. Павло Петренко пообіцяв, що допомогу отримають усі особи, що знаходяться у регіональних центрах безоплатної правової вторинної допомоги.

Антон Мигаль

17 липня 2018
16 липня 2018