Полтаву відвідала делегація з Республіки Індії

0

З метою встановлення економічних зв’язків, зокрема у будівельній галузі та розвитку міської інфраструктури, сьогодні до Полтави завітала делегація з Республіки Індії.

Полтаву відвідала делегація з Республіки Індії. Фото: http://www.rada-poltava.gov.ua/

Полтаву відвідала делегація з Республіки Індії. Фото: http://www.rada-poltava.gov.ua/

Про це йдеться на сайті Полтавської міської ради.

Делегацію зустріли секретар міської ради Оксана Деркач, заступники міського голови Віталій Нікіпелов, Ольга Борисенко, Наталія Сук та директор Комунальної організації “Інститут розвитку міста” Юрій Левченко.

Представники міської влади та гості детально обговорили нові проекти, над реалізацією яких нині працюють органи місцевого самоврядування. Зокрема, це – інтегрований розвиток, мета якого зробити місто комфортним для проживання та привабливим для інвестицій.

– У цьому напрямку ми маємо можливість співпрацювати із німецьким товариством міжнародного співробітництва. Нам пощастило бути одним із чотирьох міст-учасників, а це – Житомир, Вінниця та Чернівці. Одним із напрямків концепції розвитку є покращення інфраструктури Полтави.

Оксана Деркач

Як повідомляється, наступна зустріч запланована на початку грудня разом із представниками будівельних організацій Полтави.

20 липня 2018
19 липня 2018