Полтавцям, які проживають та працюють по вулиці Котляревського заборонили в’їзд після 23-00

3

У Полтаві на перехресті вулиць Пилипа Орлика та Котляревського встановили новий дорожній знак 3.21 (з табличкою).

Дорожний знак

Згідно з Правилами дорожнього руху, цей знак забороняє проїзд мешканцям прилеглих будинків, які проживають у зазначеній зоні. В’їзд з вулиці Європейської на вулицю Котляревського також заборонений (встановлений знак 3.21)

Знак заборона на Європейській
Скоріше за все, бажання служб було обмежити проїзд транспортних засобів для всіх крім мешканців, але для цього, згідно з Правилами дорожнього руху, встановлюють знак 3.2.

Знак у центрі

Знак 3.2 “Рух механічних транспортних засобів заборонено” забороняє рух усіх механічних транспортних засобів.

Дія знаку поширюється на трактори, самохідні машини і механізми, а також тролейбуси та транспортні засоби з електродвигуном потужністю понад 3 кВт.

Дія знаку не поширюється:

  • на транспортні засоби, що рухаються за встановленими маршрутами;
  • на водіїв-інвалідів, що керують мотоколяскою або автомобілем, позначеними розпізнавальним знаком Розпізнавальний знак "Інвалід" «Інвалід»;
  • на транспортні засоби, що обслуговують громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, а також на транспортні засоби, що обслуговують підприємства, які розташовані у позначеній зоні. У таких випадках транспортні засоби повинні в’їжджати до позначеної зони і виїжджати з неї на найближчому перехресті до місця призначення.

Зона дії знака — від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перехрещення (прилягання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету.

Знак 3.2

3.2 Рух механічних транспортних засобів заборонено

Знак 3.21 “В’їзд заборонено” забороняє в’їзд усіх транспортних засобів з метою:

• запобігання зустрічному руху транспортних засобів на ділянках доріг з одностороннім рухом;

• запобігання виїзду транспортних засобів назустріч загальному потоку на дорогах, позначених знаком 5.8 Знак 5.8 "Дорога із смугою для руху маршрутних транспортних засобів";

• організації відокремленого в’їзду і виїзду на майданчиках, що використовуються для стоянки транспортних засобів, майданчиках відпочинку, автозаправних станцій тощо;

• запобігання в’їзду на окрему смугу руху, при цьому знак 3.21 повинен застосовуватись разом з табличкою 7.9 Табличка 7.9 "Смуга руху".

• запобігання в’їзду на дороги, що безпосередньо простягаються у межах прикордонної смуги до державного кордону і не забезпечують пересування до встановлених пунктів пропуску через державний кордон (крім сільськогосподарської техніки, інших транспортних засобів і механізмів, задіяних у провадженні відповідно до законодавства і за наявності відповідних на те законних підстав сільськогосподарської діяльності або інших робіт, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, а також транспортних засобів Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ,  Держприкордонслужби, ДМС, ДФС, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, Національної поліції і органів прокуратури під час виконання оперативних та службових завдань).

Дія знака не поширюється на транспортні засоби, що рухаються за встановленими маршрутами. Зона дії знака— від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть,— до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перехрещення (прилягання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету.

Знак 3.21

3.21 В’їзд заборонено

Підготували матеріал: Дмитро Чикуров та Максим Бережний

Коментувати

3 Коментарів
Ворошилов Максим
• 15:04 | 12 вересня 2017

У меня на въезде во двор тоже установлен “кирпич”, но это не запрещает мне по прописке заезжать к себе во двор. Хотя я уверен что скоро этих знаков уже там и не будет.

Відповіcти
Машка
• 06:56 | 12 вересня 2017

Это ж и такси не закажешь

Відповіcти
Олег
• 17:36 | 11 вересня 2017

От придурки, я в шоці.

Відповіcти
17 березня 2018
16 березня 2018