Полтавцям розповіли про втілення проекту “Пліч-о-пліч”

1

4 листопада Обласний молодіжний центр спільно з Громадською організацією «ОМЦ ПЛЮС» та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні презентували культурно-освітній проект «Пліч-о-пліч».

DSC_0014

Анатолій Безпалюк

Метою проекту є налагодження стосунків між місцевими громадами та переселенцями. Фінанси, у сумі 200 тисяч гривень, для втілення проекту в Полтаві пожертвували японці.

На заході були присутні директор КУ «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради Анатолій Безпалюк та регіональний координатор Програми розвитку ОНН в Полтавській області Надія Тимошенко.

Надія Тимошенко розповіла, що станом на сьогодні в області перебуває майже 30 тисяч переселенців.

Люди пережили чималий стрес і приїхали до нас зі своїми проблемами. Не хотілося б, щоб наші громадяни сприймали їх як тягар. Необхідно почути про проблеми та можливості внутрішньо переміщених осіб, навчитися бути один з одним в комунікації і брати один від одного найкраще, – додала Тимошенко.

Анатолій Безпалюк повідомив про заходи, які заплановані в рамках реалізації проекту. Він повідомив, що незважаючи проект реалізовуватиметься в кілька етапів. На першому етапі заплановано створити зону відпочинку поблизу Співочого поля: прибрати територію, встановити нові, так звані, «лавки примирення» та поставити турніки.

Також організатори запланували облаштувати дитячий майданчик в одній із шкіл Карлівки та поруч з полтавським гуртожитком «УТОГ». Остання запланована акція – встановлення лавок поблизу ГО «Світло надії», де перебувають чимало переселенців.

Це все заплановано втілити до початку зими. Після чого розпочнеться робота над реалізацією другого етапу.

Ми плануємо провести тренінги на теми того, як потрібно згуртовуватись та як втілювати разом різноманітні цікаві проекти. Обов’язково проведемо спільні заходи для того щоб об’єднати нас. Ми розуміємо, що об’єднання громади можливе лише за тих умов коли людей щось згуртовую і ми сподіваємось, що нас згуртують саме такі хороші справи, – зауважив Анатолій Безпалюк.

Загалом проект триватиме до кінця лютого 2016 року.

Юлія Злепко

17 липня 2018