Презентували книгу про видатну полтавку Єлизавету Милорадович

0

2 лютого у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара пройшла зустріч з автором монографії “Єлизавета Милорадович в українському суспільно-політичному русі” Іриною Петренко.

IMG_8617

Доктор історичних наук, професор Полтавського університету економіки і торгівлі розповіла присутнім про життя героїні своєї монографії – полтавки Єлизавети Милорадович та ще одну величну постать, про життя та діяльність якої пані Ірина теж видала монографію – Наталію Мірзу-Авакянц.

Сьогодні я розповім про двох полтавок, ім’я яких маловідоме – Єлизавета Милорадович та Наталія Мірза-Авакянц. Цим двом непересічним постаттям в історії України, в історії Полтави я присвятала дві останні монографії. Адже вони внесли досить вагомий внесок в історію нашого краю, – сказала авторка.

Доктор історичних наук повідомила, що коли почала вивчати біографію Єлизавети Милорадович, виявилося, що вона народилася в той самий день і місяць, що й автор монографії.

Також пані Ірина зауважила, що отримала благословення під час написання книги у родички Єлизавети, дочки Павла Скоропадського – Олени Отт-Скоропадської.

Ми маємо знати та пам’ятати про видатних полтавців. Після цієї зустрічі ми вкотре переконуємося, що на Полтавщині є багато величних постатей. Сподіваюся, що набуті знання слухачі понесуть у школи та інші навчальні заклади, – коментують співробітники бібліотеки.

Наталя Гостило

Коментувати

18 березня 2018
17 березня 2018