Полтавцям розкажуть про особливості кольору у сучасній фотографії

Усіх бажаючих запрошують на безкоштовну лекцію Дмитра Богачука «Колір у сучасній фотографії».

Полтавцям розкажуть про особливості кольору у сучасній фотографії

Полтавцям розкажуть про особливості кольору у сучасній фотографії

Якщо ми подивимося на кольорову фотографію найбільш значущих фотографів сучасності, можна відзначити, що у деяких колір – це не просто доповнення форми, а по суті це зміст. Чому так відбувається? Звідки родом сучасна колірна естетика в стріт фотографії, як вона змінюється і звідки вона бере свої витоки? Чому одні вміють бачити кольором, і як навчитися теж сприймати колір як найважливіший елемент в образотворчому мистецтві. Про це, та багато іншого, можна дізнатися на лекції Дмитра Богачука, «Колір у сучасній стріт фотографії».

Лектор: Дмитрий Богачук –фотограф, мистецтвознавець, арт-критик, член Фонду культурної дипломатії UART, викладач школи Bird in Flight.

Дмитро є одним з найбільш впізнаваних і найбільш відомих арт-фотографів в Україні. Мінімалістичні пейзажі, пустинні простори, лаконічні міські замальовки, виконані в особливій палітрі, звертають на себе увагу і притягують глядачів навіть далеких від такої фотографії. Крім цього, Дмитро – досвідчений викладач і професійний мистецтвознавець. Його погляди на сучасне мистецтво зважені, перевірені досвідом і, головне, вирізняються прекрасним візуальним смаком, що робить його цікавим лектором і співрозмовником практично в будь-якому колі слухачів, – говорять організатори.

Тривалість лекції: 2 години

Коли: 13 лютого о 18.00

Де: Галерея сучасного мистецтва JUMP (вул. Монастирська, 3, Полтава). Телефон: +38 067 50 10 600

Вхід вільний.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: