Полтавцям презентують виставку Володимира Колєснікова

0

У Великій залі Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка відкриється виставка народного художника України Володимира Колєснікова. Його мистецька спадщина містить графіку, монументальні роботи та станковий живопис.

Полтавський_художній_музей

Володимира Колеснікова знають далеко за межами України. За життя, він творив власну школу, заснувавши кафедру рисунку в Київському Національному університеті технології і дизайну. Він користувався повагою та популярністю  серед своїх студентів.

Митець завжди позиціонував себе як полтавця. Наше місто було для художника дуже особливим, усі свої виставки він спочатку презентував полтавцям.

 – Виставка має назву «Подорож у вічність». Там буде представлено 67 творів живопису та 18 – графіки різних періодів творчості художника. Серед цих робіт будуть  і ті, які Полтава ще не бачила. Основну частину виставкових творів привіз із  Києва син митця. Володимир  Колєсніков був дуже сучасним і  завжди мав свій власний погляд на світ. Він багато в чому випереджував час. Усі його роботи за силою своєї виразності – це як гра на одній струні… єдиній душевній струні. Роботи цього митця дуже щирі та сповнені пронизливим світовідчуттям, як навколо нього так і в собі. Також у нього зажди були дуже цікаві фантасмагорії в образах. Це можна відчути. Будемо раді бачити усіх  бажаючих відвідати цю виставку, – повідомила заввідділом науково-масової та виставкової роботи Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка Алла Тимошенко.

Отже,

Що? Виставка художника Володимира Колєснікова «Подорож у вічність»

Де? У Великій залі Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка

Коли?  16 вересня о 16:00

Юлія Злепко

Коментувати

18 березня 2018
17 березня 2018