Полтавцям покажуть 40 найкращих документальних фільмів про права людини

0

З 23 листопада по 10 грудня мешканці Полтавщини матимуть нагоду відвідати ХІІ Міжнародний мандрівний фестиваль документального кіно про  права людини Docudays UА. Напередодні фестивалю у Полтаві провели семінар за участі майбутніх модераторів заходу.

0_52461_633d37c0_orig

У 2015 році темою семінару було обрано «Освіта у сфері прав людини сучасними засобами медіа». У семінарі взяли участь представники навчальних закладів, соціальних служб та громадських організацій. На семінарі учасникам демонстрували фільми та знайомили їх із особливостями фестивалю,а також надали їм практичні знання з модерації.

Гостям фестивалю покажуть 40 найкращих документальних фільмів України та світу. Цей захід унікальний тим, що фільми не можна буде переглянути ні по телебаченню, ні через мережу Інтернет. Це пов’язано з тим, що встановлена лімітована мінімальна кількість перегляду кожної стрічки.

Фестиваль має на меті сприяти популяризації та розвитку документальних фільмів та збільшити рівень дотримання прав людини в Україні, адже чимало громадян не знають ці права і деякі навіть не чули про них.

Юлія Злепко

17 липня 2018