Полтавцям надаватимуть безкоштовну правову допомогу

0

17 листопада у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.П. Котляревського проводив роботу виїзний мобільний консультаційний пункт з надання правової допомоги.


49071948-yurolaitsalbert-boss-manager-700x359

До складу мобільної групи увійшли директори Першого та Другого полтавських місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Рибас, Людмила Бубир та працівники Центрів.

Це був перший пробний проект, який здійснювався у вигляді індивідуальних консультацій. Громадяни могли задавати питання попередньо у телефонному режимі і в день прийому отримувати особисті консультації. Також полтавці мали змогу отримати відповіді на свої питання і без попереднього дзвінка, – розповіла «Трибуні» працівниця бібліотеки, – Планується, що з наступного року кожного другого четверга місяця такі консультації будуть проводитися на постійній основі.

Полтавці звертались до мобільної групи із різноманітними питаннями. Фахівці приділили увагу кожній ситуації. Усі громадяни, отримали консультації та роз’яснення відповідно до чинного законодавства.

Директор Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського Тетяна Зеленська наголосила на тому, що серед полтавців виявилося багато охочих скористатися послугами мобільної групи та отримати правову допомогу.

Детальну інформацію щодо подальшої роботи консультаційного пункту можна буде знайти на сайті бібліотеки у розділі «Новини».

Юлія Злепко

17 липня 2018