Полтавця засудили до довічного позбавлення волі за жорстоке вбивство

0

У лютому минулого року 24-річний полтавець, що був неодноразово судимий, знову вчинив злочин, за який отримав довічне позбавлення волі.

Полтавця засудили до довічного позбавлення волі за жорстоке вбивство

Полтавця засудили до довічного позбавлення волі за жорстоке вбивство

-Трагедія сталася 5 жовтня 2016 року у провулку Смирнова. Поблизу одного з будинків зловмисник побачив 28-річного місцевого мешканця, який повертався з роботи. Швидко одягнувши маску та рукавиці, нападник підбіг до потерпілого і кілька разів вдарив його кулаком по голові. На крики про допомогу прибігла мати останнього. Жінка стала просити зловмисника не чіпати сина, проте він витягнув ніж і завдав ним молодому чоловікові не менше 7 ударів, які виявилися несумісними із життям. Здобиччю полтавця став золотий ланцюжок вартістю 7 тис. грн., – розповів подробиці справи прокурор відділу прокуратури області Володимир Живило, який підтримував обвинувачення в суді.

Бійку на вулиці з вікна квартири побачив дільничний інспектор поліції. Він викликав підмогу і спустився вниз. Злочинець погрожував правоохоронцям ножем, але все одно був затриманий.

Вироком Київського районного суду Полтави обвинувачений засуджений за 4 статтями Кримінального кодексу України:

ч. 4 ст. 187 (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, та із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, вчинений особою, яка раніше вчиняла розбій);

п. 6 ч. 2 ст. 115 (умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, вчинене з корисливих мотивів);

ч. 2 ст. 342 (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків);

ч. 1 ст. 345 (погроза вбивством, насильством щодо працівника правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків).

Коментувати

21 березня 2018