Полтавців запрошують взяти участь у фестивалі Odessa//Batumi Photo Days

Стартував прийом заявок на участь у фестивалі. Odessa//Batumi Photo Days оголошує оpen-call — до 20 січня приймаємо заявки на участь в головній експозиції фестивалю в Одесі. Традиційно, до участі запрошуються українські фотографи.

Полтавців запрошують взяти участь у фестивалі Odessa//Batumi Photo Days

Полтавців запрошують взяти участь у фестивалі Odessa//Batumi Photo Days

Головна експозиція третього фестивалю Odessa//Batumi Photo Days в Одесі відкривається 19 квітня 2017 року в Музеї сучасного мистецтва Одеси.

— В 2017 році формат головної експозиції фестивалю Odessa//Batumi Photo Days буде змінено. Головну виставку формуватиме запрошений іноземний куратор, вибір робіт грунтуватиметься на власному дослідженні та за допомогою відбору за портфоліо. Якщо вам цікаво випробувати свої шанси та долучитись до пулу авторів, які представляють Україну на Фестивалі — радимо не баритися, — коментують оpen-call до головної експозиції фестивалю в Одесі організатори.

Odessa//Batumi Photo days

Odessa//Batumi Photo days

Як варто оформити вашу заявку, аби її прийняли і розглянули?

  • Оформити всю заявку і портфоліо в один PDF-файл.
  • Мова — англійська.
  • Назва файлу в форматі «name-lastname-MainExpo-2017-Odessa-Batumi-PhotoDays».
  • Структура – імя, мінімально короткий опис серій робіт, представлення від 2 до 5 серій (в кожній серії максимум до 10 фотографій), надання посилань на веб-ресурси, якщо такі є.
  • Надсілати листа з одним PDF-файлом на пошту thephotodays@gmail.com з темою листа «Main Expo».
  • Прийом портфоліо до 23:33 20 січня 2017 року.

Якщо є питання – пишіть. Як хочете допомогти та надати знайомим фотографам можливість — поширюйте інформацію серед друзів-фотографів.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: