Полтавців запрошують відвідати виставку “Саспенс”

Марія Куцина
09:12 | 09 грудня 2017
0

До 29-го грудня у галереї Jump (Монастирська, 3) буде проходити передноворічна виставка “Саспенс” — твори українських сучасних художників та художниць із колекції Тетяни та Бориса Гриньових.

Полтавців запрошують відвідати виставку "Саспенс"

Полтавців запрошують відвідати виставку “Саспенс”

Саспенс є неоднозначним станом передчуття, в якому кожен із нас перебуває постійно, проте передчуття свята відчутно загострює непевність. Це візуальна історія про порубіжжя кінця і початку, неспокійний стан, де календар немов навмисно заганяє людину у сезонне занепокоєння. Коли причин для очевидного страху або ж щастя немає, природньою для людини стає тривожна невагомість, невизначене очікування. Чи можливо перетворити тривогу у роздуми, а невизначеність – у продуктивний самоаналіз? Нескінченний передсвятковий саспенс – наче перегляд кінострічки, де ти головний герой і режисер одночасно. Але жоден із вас не здогадується, що трапиться у наступній сцені.

Художники: Аліна Якубенко, Микита Шаленний, Алевтина Кахідзе, Олексій Кондаков, Тарас Ковач, Назар Білик, Владислав Краснощок, Гамлет Зіньковський, Дмитро Корнієнко.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: