Полтавців запрошують на ювілейний концерт “Піккардійської Терції”

1

Ювілейний тур відомої вокальної формації “Піккардійська Терція” “Лети…” з нагоди 25-річчя колективу у листопаді приїде до Полтави.

Полтавців запрошують на ювілейний концерт "Піккардійської Терції"

Полтавців запрошують на ювілейний концерт “Піккардійської Терції”

Їх концерт відбудеться 26-го листопада у палаці культури “Листопад”.

Сценічне святкування свого 25-річного ювілею вокальна формація “Піккардійська Терція” розпочала наприкінці вересня із Києва, зібравши аншлаг у Національному палаці мистецтв “Україна”. У жовтні ювілейну концертну програму “піккардійців” “Лети…” почули за океаном – у США та Канаді. І ось у листопаді акапельний гурт продовжує свої гастролі рідними теренами.

Довідка. У репертуарі “Піккардійської Терції” – понад 300 пісень у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н-рол, блюз… На 95 відсотків це – україномовний репертуар. Хоча загалом у пісенному активі секстету є пісні 12-ма (!) мовами. Не менше вражає й географія виступів формації: Польща, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція, Австрія, Чехія, Канада, США, Велика Британія, Бельгія, Швейцарія і навіть Сингапур. У 2008-му році вокальна формація удостоїлася найпрестижнішої культурно-мистецької нагороди – Національної премії України ім. Т. Шевченка.

Квитки: https://poltava.karabas.com/pikkardijska-terciya

17 липня 2018