Полтавців запрошують на відкриту лекцію “Психологія стосунків”

УАЛ Полтава запрошує всіх охочих відвідати відкриту лекцію Володимира Чупріна «Психологія стосунків».

Полтавців запрошують на відкриту лекцію "Психологія стосунків"

Полтавців запрошують на відкриту лекцію «Психологія стосунків»

Володимир Чупрін – практикуючий психотерапевт, філософ, учасник Буковинського навчального проекту з групової психотерапії від ГО «Українська Спілка Психотерапевтів (УСП)», національний лектор ГО « Українська Академія Лідерства». Також Володимир займається діджеїнгом, благодійністю та волонтерством.

– Тематика моїх тренінгів різноманітна, хоча здебільшого все навколо стосунків, спілкування та самопізнання. Тренінги для всіх, хто цікавиться собою, світом, стосунками з іншими людьми або хоче краще зрозуміти, чому в цих сферах щось не так, як би того хотілося. Результат цих переосмислень мав би досягатися подальшою інтеграцією нового досвіду у своє буденне життя вже за межами тренінгу. У тих реальних ситуаціях, де людині це необхідно. І тут у кожного свій темп, стиль і механізми, – говорить Володимир Чупрін.

Де: Приміщення ГО « Нова Полтава» (вул. Котляревського, 6)
Коли: 15 грудня о 18:00;
Вхід вільний.
Зареєструватися на подію можна за посиланням.

Організатором даного заходу є Українська Академія Лідерства – програма особистісного та суспільного розвитку молоді, основним елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл, що базується на основі цінностей та виховання лідерських якостей. Місією Академії є вплив на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування майбутніх лідерів.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Слідкую за ним в фб) Багато класних штук проводить!

2017-12-13
Юлька
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: